خدمات ما

تضمین کیفیت

جهت تأمین بخشی از سفارشات خود نیازمند خرید گز و پولکی از مجموعه های تولیدی عزیز هستیم. کیفیت محصولات شما باید صددرصد طبیعی و خالص باشد. در زمان خرید حتما نمونه محصولات شما در آزمایشگاه تست خواهد شد.
علاوه بر گز طبیعی اصفهان و بلداجی، پولکی، سوهان گزی و نبات نیز در لیست فروش ما قرار دارد. همه این محصولات تولید داخل و بصورت صددرصد طبیعی تولید و عرضه میشوند.

خرید آسان

برای داشتن خریدی آسان می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما محصول خود را سفارش دهید.بازرگانی گز آرتا تأمین کننده سفارشات عمده انواع گز طبیعی اصفهان می باشد. این مجموعه با در اختیار داشتن افراد متعهد و متخصص، بهترین کیفیت محصول را با قیمت مناسب و قدرت تأمین بالا در اختیار شما قرار می دهد.

پاسخگویی آنلاین

کارشناسان فروش ما از طریق راه های ارتباطی به صورت آنلاین پاسخگوی تمامی سوالات شما می باشند.

خدمات مشاوره

با توجه به دانش و تجربیات مدیران و کارکنان مجموعه گز آرتا، این عزیزان آماده ارائه مشاوره در جهت فروش و بازاریابی و تولید این محصولات هستند. ارائه مشاوره بصورت تلفنی خواهد بود.

ارسال به سراسر کشور

این مجموعه تمامی سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن و با ارزان ترین کرایه باربری به دست مشتریان در گوشه گوشه ی ایران ارسال نماید. صادرات گز اصفهان به عنوان بهترین گزینه برای صادرات مواد غیر نفتی می باشد. مجوعه آرتا سهم بسیار خوبی در صادرات گز و پوکلی اصفهان داشته که بالاترین کیفیت را با پایین ترین قیمت در اختیار تجار و بازرگانان عزیز قرارمیدهد.

تیم پشتیبانی قوی

تیم پشتیبانی قوی ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و انتقادات شما مشتریان عزیز می باشد.