خدمات ما

فروش عمده گز

بازرگانی گز آرتا تأمین کننده سفارشات عمده انواع گز طبیعی اصفهان می باشد. این مجموعه با در اختیار داشتن افراد متعهد و متخصص، بهترین کیفیت محصول را با قیمت مناسب و قدرت تأمین بالا در اختیار شما قرار می دهد.

فروش سوغات اصفهان

علاوه بر گز طبیعی اصفهان و بلداجی، پولکی، سوهان گزی و نبات نیز در لیست فروش ما قرار دارد. همه این محصولات تولید داخل و بصورت صددرصد طبیعی تولید و عرضه می شوند.

خرید گز از بهترین کارخانه ها

جهت تأمین بخشی از سفارشات خود نیازمند خرید گز و پولکی از مجموعه های تولیدی عزیز هستیم. کیفیت محصولات شما باید صددرصد طبیعی و خالص باشد. در زمان خرید حتما نمونه محصولات شما در آزمایشگاه تست خواهد شد.

ارسال به سراسر کشور

این مجموعه تمامی سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن و با ارزان ترین کرایه باربری به دست مشتریان در گوشه گوشه ی ایران ارسال نماید.

صادرات گز اصفهان

صادرات گز اصفهان به عنوان بهترین گزینه برای صادرات مواد غیر نفتی می باشد. مجوعه آرتا سهم بسیار خوبی در صادرات گز و پوکلی اصفهان داشته که بالاترین کیفیت را با پایین ترین قیمت در اختیار تجار و بازرگانان عزیز قرار می دهد.

خدمات مشاوره

با توجه به دانش و تجربیات مدیران و کارکنان مجموعه گز آرتا، این عزیزان آماده ارائه مشاوره در جهت فروش و بازاریابی و تولید این محصولات هستند. ارائه مشاوره بصورت تلفنی خواهد بود.