گز آرتا

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 بعلاوه شش =

مرکز فروش سوهان گزی فوق ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز فروش سوهان گزی فوق ممتازمراکز فروش چرا بوجود آمده اند؟مرکز فروش سوهان گزی و فروشگاه آنلاینقیمت سوهان عسلی با فندقسوهان عسلی زعفرانی، گل سرسبد تولیدات قمخرید سوهان عسلی پسته ای قمدر مرکز فروش سوهان گزی با بهترین برندهاامکان صادرات انواع سوهان و گز اصفهان به اروپاخواص سوهان گزی پسته ای آرتاویژگی های بهداشتی سوهان گزی برای بدنمرکز فروش سوهان گزی به قیمت درب کارخانهچطور بخریم تا بهترین سود را ببریممعتبرترین مرکز فروش سوهان گزی اینترنتی
صادرات انواع سوهان گزی

مرکز فروش سوهان گزی کلیه محصولات را با کیفیت استاندارد و با بهترین مواد اولیه و بسته بندی کاملاً اتوماتیک به شما معرفی و عرضه می کند. سوهان گزی مرغوب و درجه یک را کاملاً بهداشتی و با قیمت بسیار مناسب در این مرکز برای شما آماده سازی و ارائه کرده ایم.

مرکز فروش سوهان گزی فوق ممتاز

وقتی خمیر سوهان آماده شد، آنرا با وردنه تخت و بسیار نازک میکنند. پس از آن  مایه گز را که از قبل آماده کرده اند روی آن ریخته و بصورت رول در می آورند. الان وقت برش و تزئین فرا رسیده است. با ریختن پودر پسته روی آن و یا استفاده از پودر نارگیل و یا هر پودر خوراکی و خوش طعم کار ساخت سوهان گزی به اتمام میرسد.
تصور کنید این کارها توسط دستگاه انجام گیرد، هم سرعت بسیار بالاست و هم برشها یک اندازه و کاملا بهداشتی خواهند بود.
تجهیزاتی هم برای بسته بندی در ادامه خط تولید وجود دارد که میتواند بصورت کاملاً اتوماتیک و بدون دخالت دست و تنها با قابلیت برنامه ریزی، تولیدات را بسته بندی و برای فروش و عرضه در بازار آماده نماید.

در کارخانه آرتا، ابتدا تا بسته بندی بصورت کاملاً اتوماتیک انجام میشود و به مرکز فروش سوهان گزی ارسال میگردد.

مرکز فروش سوهان گزی

مراکز فروش چرا بوجود آمده اند؟

شما برای خرید برخی از کالاها و مایحتاج روزانه حرکت کنید و هر کدام از نیازهای خود را که در لیست نوشتید بصورت جداگانه و از فروشگاه های مربوط به آن تهیه کنید.
این طریق خرید کردن هم نیاز به وقت زیاد دارد و هم اینکه خستگی را به دنبال دارد. همیشه پس از خرید این اقلام نیاز به استراحت پیدا میکنیم و به این ترتیب خرید کردن و تهیه مایحتاج کاری سخت و طاقت فرسا مینماید.
مراکز خرید شما را از این مسائل دور میکند و خرید را برای شما لذتبحش و بصورت تفریح در می آورد. پس از آنکه کار خرید را تمام کرید متوجه اقلامی میشوید که شاید نیاز نداشید اما با وجود تازگی و دم دست بودن برای خرید آنها اقدام کردید.
خرید شیرینی جات و تنقلات هم به همین روش در مرکز فروش سوهان گزی روی می دهند، بخصوص در مرکز خرید صنایع غذائی آرتا.

مرکز فروش سوهان گزی و فروشگاه آنلاین

مراکز حرید که بیشتر بصورت فیزیکی و در ابعاد بسیار بزرگ تا متوسط توسعه می یابند برای خرید های حضوری ساخته میشوند.
در فروشگاه های آنلاین و اینترنتی خرید حضوری مفهوم ندارد ولی از جهت تنوع محصولات بسیار زیاد است. ضمن اینکه در فروشگاه های آنلاین محصولی از چشمان شما پنهان نمی ماند و همه در مقابل شما و در دسته بندی های جداگانه قرار میگیرد.
مراکز خرید به گونه ای طراحی و ساخته میشوند تا همه تولیدات و اقلام در مکانهای مجزا قرار داشته باشد و راهنمائی از طریق تابلو و یا رنگها صورت میگیرد، ضمن اینکه از نظر فیزیکی هم شما میتوانید آنها را لمس و به چشم ببینید.
مهم این است که در مراکز خرید حضور شما دارای اهمیت است و در فروشگاه های آنلاین عدم حضور فیزیکی شما در آنها مهم هستند، اما نه کیفیت و نه قیمت در هیچکدام برتری نخواهند داشت.

مرکز فروش سوهان گزی

قیمت سوهان عسلی با فندق

در بین مغزهائی که در ترکیب با تولید سوهان عسلی به کار می رود فندق یکی از بهترین ها و مقوی ترینها می باشد، مغز فندق یکی از مغزهای مفید برای سلامتی می باشد که طبع گرم و خشکی دارد و دارای مقدار کمی مواد نشاسته ای است که میتواند نیاز روزانه را به این ماده خوراکی تامین کند.
مغز فندق دارای مواد مغذی می باشد. علاوه بر دیگر مغزها، سوهان عسلی از ترکیب مغز فندق هم تهیه می شود که وجود مغز فندق در سوهان عسلی، این شیرینی را از بقیه متمایز و از نظر طعم خوشمزه تر می کند.
در فروشگاه آنلاین آرتا و همچنین در مرکز فروش سوهان گزی اختصاصی آرتا می توانید به قیمت های سوهان عسلی فندقی و نمونه های آنرا را مشاهده کنید.

سوهان عسلی با مغز فندق در رده بهترینها قرار دارد که برای مصرف در شب یلدا پیشنهاد میشود.

سوهان عسلی زعفرانی، گل سرسبد تولیدات قم

سوهان عسلی زعفرانی  در مغازه ها و فروشگاه ها در مراکز شهر و همچنین در فروشگاه های اینترنتی در بسته ها و وزن های مختلف عرضه می شود. سوهان عسلی در بسته های کوچک، متوسط و بزرگ در طرح ها و جعبه ای با وزن های متفاوت بسته بندی شده اند که قیمت هر کدام با دیگری بواسطه وزن خالص آنها و درصد مغز با هم متفاوت می باشند.
زعفران خوب باید از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد، تا بتواند زمانی که در ترکیب سوهان عسلی به کار می رود رنگ، عطر و طعم خود را حفظ کند و رنگ زیبا و قابل توجهی را به سوهان عسلی بدهد.
علاوه بر زعفران، عسل مرغوب هم در ترکیب سوهان عسلی زعفرانی به کار می رود، و به همین دلیل بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

مرکز خرید و فروش سوهان گزی

خرید سوهان عسلی پسته ای قم

بسیاری از شهرهای کشورمان سوغات مخصوص به خود دارند که مسافرین را به خود فرا میخواند. سوهان عسلی پسته ای قم هم همان طور که از اسمش پیداست یکی از سوغات شهر قم می باشد که زائرین در برگشت از این شهر مقدس به مقدار زیاد خرید میکنند.
سوهان عسلی پسته ای قم دارای ترکیباتی از جمله آرد، روغن حیوانی، شکر، عسل، زرده تخم مرغ، هل، مغز پسته و زعفران می باشد که هر کدام از این مواد اولیه بجز شکر کاملا طبیعی و برای بدن سلامتی به همراه دارد و مفید می باشند.
سوهان عسلی پسته ای قم مزه دلچسبی دارد و بخاطر وجود مواد اولیه طبیعی در ترکیب میتواند بعنوان میان وعده انرژی زا نیز استفاده شود. اگر امکان سفر به شهر قم را ندارید به مرکز فروش سوهان گزی اینترنتی آرتا سری بزنید و بدون هیچ نگرانی، سوهان عسلی پسته ای قم را خریداری کنید.

در مرکز فروش سوهان گزی با بهترین برندها

سوهان یکی از لذیذ ترین و محبوب ترین شیرینی های سنتی و مواد مورد نیاز برای تولید آن تماما ایرانی الاصل است، در واقع میتوان اینطور گفت که سوهان نوعی حلوا است که متراکم و سخت شده است و با انواع مغزها میتوان آنرا تزئین کرد.
موادی مانند جوانه گندم، زعفران، هل، کره، آرد، زرده تخم مرغ، پسته و گلاب در تولید انواع سوهان استفاده شده است و جزو معدود تنقلاتی است که به روش سنتی و بدون مواد نگهدارنده هم در منزل و هم در کارخانه ها برای عرضه به بازار و صادرات تولید می شود.
مواد اولیه سوهان که شامل بسیاری از مواد با ارزشهای دارویی و غذایی است، به سلامتی و بهداشت و اهمیت آن در نزد ایرانیان پی میبریم.

بهترین مارک سوهان گزی و انواع آن را با قیمت مناسب در مرکز فروش و یا فروشگاه آنلاین صنایع غذائی آرتا میتوانید پیدا کنید.

مرکز فروش سوهان گزی

امکان صادرات انواع سوهان و گز اصفهان به اروپا

قم و اصفهان با وجود تولید کننده های بسیار، و تولید انواع سوهان و گز در جهان شناخته شده اند و توانائی بسیار زیادی برای صادرات محصولات اختصاصی خود را دارند.
با وجودیکه صادرات این محصولات از گذشته تا به حال انجام میشود اما با راهکارهای جدید، استفاده از تکنولوژی تولید و بسته بندی به روز و قابل توجه میتوان میزان آنرا افزایش داد.
یکی از تولیدات ارزشمند و شناخته شده آن که امروزه توانسته است جایگاه ویژه و منحصر بفردی در بازار جهانی به عنوان محصول منحصر به ایران و شهر قم از آن یاد شود سوهان گزی می باشد.
تولید انواع سوهان گزی طبق استاندارد مورد قبول اتحادیه اروپا تولید و برای صادرات به خارج از کشور، به عنوان یکی از محصولات و شیرینی جات اختصاصی کشور، در بسیاری از نقاط جهان پرطرفدار و محبوب و به عنوان سالم ترین شیرینی طبیعی به شمار می رود.

خواص سوهان گزی پسته ای آرتا

سوهان گزی در شرکت صنایع غذائی آرتا با مواد اولیه ای شناخته شده که حاوی انواع ویتامین‌های سدیم، پتاسیم، کربوهیدرات، قند های مفید برای بدن مانند گلوکز، فروکتوز، ساکاروز و مالتوز، فیبر، کلسیم و همچنین انواع ویتامین های گروه “بی” را شامل می شود تولید و در بازار با همین نام عرضه میگردد.
انواع سوهان گزی و مواد اولیه موجود در آن نقش موثری در تقویت عمومی و افزایش انرژی بدن دارد.
سوهان گز مغز پسته ای بنوعی بمب انرژی است و خواص پسته در انرژی ‌زا بودن مورد تأئید پزشگان تغذیه بوده است، ضمن اینکه چاشنی اصلی هر معجونی که در بازار تهیع میشود، پسته یک پای ثابت آن است.
به‌طورکلی با وجودیکه انواع مغزها سرشار از انرژی هستند اما در بین شیرینی های گیاهی، سوهان گز پسته ای کاهش‌ دهندهٔ وزن است.

مرکز خرید و فروش سوهان گزی

ویژگی های بهداشتی سوهان گزی برای بدن

کالری بسیار زیاد پسته در کنار انواع موادمعدنی و مغذی موجود درانواع سوهان گزی باعث می‌شود که بدن شما مقدار انرژی کافی برای انجام فعالیت‌های روزانه را به دست آورید.
پایین بودن شاخص گلوکز که مقدار آن برای بدن سالم تعیین میشود در سوهان گزی پسته ای بدین معناست که میزان کربوهیدرات موجود در محصول تولیدی، قند خود را به‌ آرامی در بدن افراد آزاد می‌کند و درنتیجه، پس از مصرف آن قند خون بطور ناگهانی افزایش نمی‌یابد.
پروتئین و فیبر بالای سوهان گزی مغز پسته ای، احساس سیری را در زمان مصرف افزایش می‌دهد و باعث کاهش اشتها می‌شود.
تحقیقات بسیاری روی مواد غذائی در دنیا و میزان تاثیر گذاری آنها برای سلامتی صورت میگیرد که این تولید نیز در زمره آنهاست.
صادرات سوهان گزی به اروپا موجب انجام آزمایشات بسیار سختگیرانه قرار گرفته و از این جهت توان پاسخگوئی را نیز داشته است.

مرکز فروش سوهان گزی به قیمت درب کارخانه

تاثیر نام برند را در قیمت محصولات گز و سوهان و شیرینیجات در این ماهها را نمی توان نادیده گرفت، با نزدیکتر شده به ماههای پایانی سال ۱۴۰۰ برخی برندهای شناخته شده قیمت بالاتری را برای فروش نسبت به سایرین اعلام میکنند.
قیمت بالاتر نسبت به رقبا را می توان به افزایش قیمت مواد اولیه و نیز کیفیت بالاتر محصولات دانست. گاهی نیز این قیمت بالاتر به دلیل ارائه خدمات برتر در زمینه ارسال و بسته بندی های ویژه و قابل ملاحظه است.
بطور کلی انواع گز مغزدار و سوهان در شرایط برابر نسبت به تولیدات ساده، قیمت بالاتری دارند که این امر با توجه به قیمت تمام شده تولیدات منطقی به نظر می رسد.

راه کاهش قیمت و تناسب با کیفیت استفاده از امکاناتی است که فروشنده در اختیار شما قرار میدهد است. مستقیم از کارخانه خرید کنید و کالا را ارزانتر بخرید.

فروش اینترنتی سوهان گزی

چطور بخریم تا بهترین سود را ببریم

یکی از آیتم های جذاب برای خریداران عمده محصولات قم و اصفهان مانند سوهان قم و گز اصفهان،خرید با قیمت پائین و بالاترین کیفیت می باشد.
بدون شک، اگر بتوان با شرکت و یا کارخانه اصلی تولید کننده، ارتباط برقرار نمود، امکان دستیابی و توافق به پایین ترین قیمت ها هم وجود خواهد داشت، بنا بر این یکی از تولید کنندگانی که به شما چنین شرایطی را خواهد داد، کارخانه و شرکت تولید کننده صنایع غذائی آرتا خواهد بود.
روش های متعددی وجود دارد که بتوانید بر اساس شرایط خود، اقدام به سفارش محصولات اصل با توافق بر سر قیمت مناسب و به روز، با کیفیت تضمین شده نمایید.
سفارش و خرید از درب کارخانه بصورت غیرحضوری، سفارش در دفتر فروش و مرکز فروش اصلی آرتا بصورت حضوری و یا استفاده از اینترنت و فروشگاه آنلاین می تواند گزینه های پیش روی شما باشد.

فروش سوهان گزی اعلا

معتبرترین مرکز فروش سوهان گزی اینترنتی

یافتن منابع مورد نیاز در کمترین زمان، و از هر مکان مزیتی عالی برای خریداران کالا و اجناس به‌حساب می‌آید. اینترنت این امکان را به خریداران می‌دهد تا با جامعه بزرگتری نسبت به فروشندگان محلی ارتباط برقرار کنند، در نتیجه بدون اعتنا به موقعیت مکانی و جغرافیایی و حتی زمان، منبع بزرگتری برای خرید انواع کالا در‌ دسترس خواهند داشت.
مهمترین امتیاز استفاده از اینترنت، دسترسی به منبع اطلاعات بسیار گسترده و وسیع در جهان است که کاربران را قادر می سازد به سرعت به اطلاعات اصلی متصل شوند و انواع انها را در این زمینه به زبان‌های گوناگون در اختیار داشته باشند.

همچنین اینترنت به استفاده کنندگان این امکان را می‌دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از منافع مشترک بهره مند شوند. پس با ما از طریق صفحات مجازی در ارتباط باشید.

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • نه − سه =

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133758522
شماره تلفن ثابت:
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید