شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پولکی کنجدی با عسل | خرید گز صادراتی اصفهان در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نمایش انواع پولکی های درجه یک اصفهانعرضه بهترین پولکی های سنتی اصفهانقیمت فروش عمده پولکی های بسته بندی شدهفروش اینترنتی انواع پولکی اصفهان
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588

جهت خرید گز صادراتی اصفهان در تهران می توانید به نمایندگی های فروش این محصول در استان تهران مراجعه فرمایید. گز برای ما ایرانی ها نام آشنایی است. اولین تصویری که پس از شنیدن نام گز در ذهن اکثر ما نقش می بندد اصفهان و سوغاتش است. در واقع اصفهان را می توان به عنوان زادگاه گز نام برد.

پس از گز میتوان به محصول پولکی اشاره کرد که از ظاهری گرد و کوچک برخوردار بوده و طعم شیرینی را به خود اختصاص داده است. شیرینی موجود در این محصول به اندازه بوده و به همین دلیل دل را نمی زند.

ما موضوع دیگر این است که محصول مورد نظر نیز مانند گز، از تولیدات اختصاصی شهر اصفهان محسوب می شود که توسط هر یک از کارخانجات موجود در اصفهان، مورد تولید و عرضه در این بازار ها قرار گرفته است:

 1. بازار داخلی
 2. بازار خارجی

هم چنین می توان گفت که پولکی در طعم ها و نمونه های متفاوتی در بازار فروش ظاهر شده است که از جمله آن ها می توان به این گزینه ها اشاره کرد:

 • پولکی ساده
 • پولکی کنجدی با عسل
 • پولکی نارگیلی
 • پولکی پسته ای

گفته می شود که تهیه پولکی ساده و نیز تهیه پولکی نارگیلی به روش های خانگی نیز امکان پذیر بوده و افراد علاقمند به آشپزی، خیلی راحت می توانند به تهیه پولکی خانگی در این طعم های متنوع بپردازند و بعد از آن نیز در صورت تمایل به فروش پولکی خانگی به مراکز فروش بزرگتر بپردازند.

پولکی کنجدی با عسل | خرید گز صادراتی اصفهان در تهران

نمایش انواع پولکی های درجه یک اصفهان

نمایش انواع پولکی های درجه یک اصفهانبعد از گز، پولکی یکی از شیرینی های محبوب دیگر به شمار می رود که معمولاٌ در کنار چای مصرف شده و به دلیل دارا بودن این ویژگی ها، طرفداران و مصرف کنندگان بسیاری را به سمت خود روانه ساخته است:

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588
 • طعم بسیار عالی
 • تنوع در مزه
 • داشتن قند کم

پولکی را می توان یکی از بهترین و مرغوب ترین سوغاتی های اصفهان به شمار آورد که در فهرست ملی میراث کشور ثبت شده است. پولکی تولید شده در استان اصفهان، دارای مرغوبیت بسیار زیادی بوده و با بهترین کیفیت به بخش های مختلف بازار عرضه می شود و اگر به میزان مناسب مصرف شود دارای ارزش غذایی مفیدی خواهدبود.

از بین پولکی های مختلف، می توان از پولکی کنجدی با عسل نام برد که بسیار مورد پسند افراد واقع شده و در نتیجه در بازار فروش به میزان خوبی از عرضه و تقاضا دست یافته است.

گفتنی است که برای تهیه پولکی های درجه یک که در تنوع و گستردگی زیادی موجود می باشند، به نظر می رسد بهترین مسیر، مراجعه به نمایندگی های فروش این محصولات باشد که جهت ارائه خدمات مفید تر، به  فروش غیر حضوری نیز پرداخته اند.

شما با مراجعه به این مسیر ها جهت خرید می توانید هر نوع پولکی با هر طعم و مزه و هر درجه بندی از کیفیت و قیمت که انتظار داشته باشید را از فروشندگان مورد نظر دریافت نمایید و در عین حال یک محصول مشتری پسند را دریافت نمایید.

عرضه بهترین پولکی های سنتی اصفهان

عرضه بهترین پولکی های سنتی اصفهانپولکی ها از محبوب ترین و سنتی ترین شیرینی هایی به شمار می روند که اختصاص به شهر اصفهان دارند. اصفهان با وجود مراکز تولید بسیار در عرصه تولید پولکی، توانسته عنوان مرکز اصلی تولید پولکی در کل دنیا را از آن خود نموده و در نتیجه درخواست های بسیاری از اقصی نقاط ایران و جهان به سمت آن جاری شود.

لازم به ذکر است که واحد های تولیدی متعددی که در جای جای شهر اصفهان فعالیت دارند و به عرضه مرغوب ترین پولکی های لازم برای مصرف کنندگان داخلی و هم چنین پولکی های صادراتی می پردازند، توانسته اند با بهره گیری از این عوامل، عنوان برترین واحد تولید پولکی را به خود اختصاص دهند:

 • دانش و علم تخصصی
 • تجهیزات اتوماتیک و به روز برای تولید پولکی
 • پیروی از استاندارد های مورد نیاز برای تولید
 • روند تولید و بسته بندی کاملاٌ خودکار
 • به روز نمودن اطلاعات تولیدی
 • رعایت کامل بهداشت در کل فرآیند تولید و بسته بندی
 • ارائه بهترین بسته بندی ها برای پولکی
 • ایجاد تنوع در محصول مورد نظر چه از لحاظ طعم و چه از لحاظ ظاهر بسته بندی

قیمت فروش عمده پولکی های بسته بندی شده

قیمت فروش عمده پولکی های بسته بندی شدهقیمت انواع پولکی بسته به این موارد دارای درجات متغیری برای عرضه و فروش در بازار می باشند:

 • نوع مواد و ترکیبات اولیه به کار رفته در محصول
 • نوع بسته بندی
 • حجم محصول بسته بندی

در هر حال می توان عنوان داشت که اختلاف قیمت بین انواع پولکی ها در بازار اصفهان و شهر های دیگر به وفور قابل مشاهده است. برای دسترسی به قیمت مناسب پولکی، راهکار هایی از برخی مراکز فروش اینترنتی نظیر بازار پولکی ایران ارائه شده است که موجب شده تا این مرکز بهترین و مناسبترین قیمت ها را برای پولکی ها عرضه کند.

در نتیجه می توان اذعان داشت که فروش پولکی از سوی این مرکز، علاوه بر این که تامین محصول در بازار های داخلی را به خوبی موجب شده است ، بلکه در زمینه صادرات پولکی نیز موفقیت هایی را به همراه داشته است.
پس می توان دریافت که هم فروش محصول در حیطه داخلی و هم فروش آن در عرصه بازار های خارجی توسط بازار پولکی ایران انجام شده و از این رو گستردگی هایی را در عرضه و تقاضای محصول مورد نظر به وجود آورده است.

فروش اینترنتی انواع پولکی اصفهان

فروش اینترنتی انواع پولکی اصفهانبه دلیل این که بهترین انواع پولکی به استان اصفهان اختصاص دارد و توسط واحد های تولیدی این شهر، مورد عرضه قرار می گیرد، در نتیجه بهترین و بیشترین فروشگاه فروش این پولکی ها نیز در این استان وجود دارد.

اما باید گفت پولکی های موجود در این شهر به سه صورت کلی مورد فروش و عرضه به متقاضیان مختلف از جمله خریداران عمده قرار می گیرند که عبارت هستند از:

 1. فروش پولکی اصفهان به صورت آنلاین
 2. فروش به صورت مراجعه به سوغاتی فروشی های معتبر

به طور کلی مراجعه به هر یک از این مسیر ها می تواند مشتریان را به محصول مورد نظر برساند. اما روش راحت تر و همین طور رایج تری که در حال حاضر با میزان استقبال خوبی نیز از سوی خریداران رو به رو می باشد، خرید از فروشگاه های معتبر عرضه کننده پولکی می باشد.

دقت کنید که این تنها مراکز معتبر هستند که می توانند درخواست های خرید شما را به نحو احسن به انجام برسانند. پس اگر از راهی غیر از این مورد برای تهیه و سفارش پولکی اقدام نمودید و به مشکل برخورد کردید، گله نکنید. چرا که خود این راه رای انتخاب کردید و دیگر پشیمانی بعد از خرید فایده ای نخواهد داشت.

اما اگر مراکز معتبر را برای خرید پولکی انتخاب کنید، تمامی این مزایا و فواید نصیب شما خواهند شد:

 • بهره مندی از یک محصول با کیفیت
 • دریافت پولکی با نازل ترین قیمت
 • اطمینان در پرداخت وجه بابت خریداری محصول مورد نظر
 • تحویل سریع و به موقع

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید