شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت گز آردی سفارشی درجه یک اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت گز آردی اصفهانفروش گز درجه یکپرفروش ترین انواع گز آردیانواع گز آردی در کشوربرند های برتر تولید کننده گز آردیتهیه ارزان ترین گز آردیساده ترین راه خرید گز آردیلیست شرکت های پخش کننده گز آردی گز آردی چیست؟تهیه گز آردی در طعم های متنوعکارخانجات تولید کننده گز آردیفروش گز آردی زیر قیمت بازارفروشندگان گز آردی در بازار تهرانتجارت گز آردی در بازار سراسر کشور
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588

قیمت گز آردی اصفهان با توجه به تنوع تولید این محصول، نوسانات زیادی دارد. طی سالهای اخیر انواع گز آردی از نظر طعم و مزه تولید و به بازار عرضه می شود که هر کدام نرخ و قیمت متفاوتی دارد. اگر قصد خرید ارقام سفارشی و درجه یک تولیدی استان اصفهان را دارید، شناخت برندها و سفارش مستقیم می تواند راهگشای شما برای اطمینان از کیفیت ارقام انتخابی باشد. با این وجود سوال مهم این است که چگونه و بر اساس کدام ویژگی های کیفی می توان گز خوب و درجه یک را از ارقام دیگر تشخیص داد؟قیمت گز آردی سفارشی درجه یک اصفهان

قیمت گز آردی اصفهان

قیمت گز آردی اصفهانگز، شیرین ترین و پرطرفدارترین سوغاتی شهر اصفهان است که دارای تنوع بالایی از نظر طعم و مزه می باشد. این روزها به واسطه افزایش تولیدکنندگان که در نتیجه افزایش تقاضا است، انواع مختلفی از این محصول تولید و به بازار عرضه می شود.
در بین ارقام تولیدی، گز آردی اصفهان طرفداران زیادی دارد. این نوع گز نیز از نظر شکل ظاهری و طعم بسیار پرتنوع بوده و در بسته بندی های متفاوتی به بازار عرضه می شود.

قیمت هر بسته گز آردی اصفهان با توجه به فاکتورهای ذکر شده یعنی نوع بسته بندی، طعم و مزه، سایز و اندازه و برند تولیدی متفاوت است. در نظر داشته باشید که برخی شرکت های تولیدی تنها نوع ساده گز آردی را با قیمت ارزان، تولید و راهی بازار مصرف می کنند که طعم بی نظیری نیز دارد.

البته نوسانات بازار و به ویژه تغییر نرخ مواد اولیه تولیدی تاثیر چشمگیری بر کاهش یا افزایش قیمت هر کیلو از این محصولات در فصول مختلف سال دارد. بنابراین تولیدکنندگان همواره قیمت گذاری خود را با در نظر گرفتن این فاکتورها تعیین می کنند.

فروش گز درجه یک

گز درجه یک و اصیل را با نام استان اصفهان گره خورده است. این در حالی است که در استان هایی مانند همدان نیز ارقام بسیار باکیفیت این محصول تولید می شود. گز به عنوان یک نوع سوغاتی شیرین از مواد اولیه مختلفی تولید می شود که نقش بسزایی در قیمت فروش آن دارد.

به طور کلی مواد اولیه زیر در ترکیب انواع گزها یکسان بوده و به عنوان مواد متشکله اصلی در بین تولیدکنندگان شناخته شده هستند:

 • شکر و کلوکز مایع
 • آب و سفید تخم مرغ
 • انواع مغزیجات

مواد دیگری مانند زعفران، گلاب، کاکائو، عسل و … نیز به عنوان مواد متفرقه و بسته به طعم و مزه گز در ترکیبات مورد استفاده قرار می گیرند. فروش بهترین گز اصفهان در مراکز سنتی یا نمایندگی های مجاز صورت می گیرد که اغلب در نقاط مرکزی شهر فعالیت دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588

پرفروش ترین انواع گز آردی

پرفروش ترین انواع گز آردیگز آردی با تنوع بالایی از نظر ترکیبات تولید می شود که در بین انواع مختلف آن می توان به گز پسته ای و بادامی به عنوان پرفروش ترین های بازار اشاره نمود. این دو رقم محصول به صورت بسته بندی و فله ای قابل سفارش بوده که هر مدل قیمت و نرخ تعیین شده ای نیز دارند.

تهیه این محصولات در بهترین گز فروشی اصفهان با برندهای شناخته شده بهترین انتخاب خریداران خواهد بود اما از آنجایی که مراجعه حضوری برای بسیاری امکان پذیر نیست، تولید کنندگان راهکاری اندیشه اند.

خرید اینترنتی گز شیرین از طریق نمایندگان فروش و هم چنین تامین کنندگان معتبر که طی سالهای اخیر روشی مطمئن در بین فعالین حتی با اهداف صادراتی نیز بوده است.

بنابراین اگر قصد خرید پرفروش ترین انواع گز آردی و ارقام دیگر در نقاط مختلف کشور را دارید، انتخاب این روش می تواند منجر به دسترسی سریع شما به محصول و کاهش هزینه ها شود.

انواع گز آردی در کشور

انواع گز آردی در کشورشاید از خود بپرسید که گز آردی در چند طعم و مزه تولید می شود؟ در تولید این محصول مانند انواع دیگر گزها مواد اولیه یکسانی به کار می برند اما گاهاً از انگبین و برخی مغزیجات پرطرفدار نیز بهره می برند که علاوه بر بهتر شدن طعم و مزه، ارزش غذایی آن نیز بالا می رود.

اگر قصد خرید گز آردی تولید اصفهان را دارید باید با ارقام مختلف آن و هم چنین قیمت و نرخ فروش در بازار مطلع شوید تا در نهایت انتخاب مناسبی بر اساس بودجه و ذائقه خود داشته باشید.
انواع گز آردی از نظر شکل ظاهری که در نفاط مختلف کشور به ویژه اصفهان تولید می شوند عبارتند از:

 • گز آردی سکه ای
 • گز آردی مربع شکل
 • گز آردی فله ای
 • گز آردی لقمه ای

از نظر طعم و مزه نیز گز آردی بیدمشکی، انگبین، ترنجبین و زعفرانی نمونه های پرطرفدار تولیدی هستند که با مغزیجاتی مانند پسته و بادام یا به صورت ساده عرضه و به فروش می رسند.

برند های برتر تولید کننده گز آردی

برند های برتر تولید کننده گز آردیتولید کنندگان گز در اصفهان با روش های مختلف سنتی و صنعتی در این زمینه فعالیت دارند. امروزه استفاده از دستگاه های مدرن در کنار دانش تولیدکنندگان منجر به افزایش تنوع تولید این شیرینی شده است.

در کنار تولیدات کارخانه ای و صنعتی، تهیه انواع گز خانگی و کارگاهی به شیوه های سنتی نیز هنوز در اصفهان رایج است که البته در سطح محدود صورت می گیرد.

برندهایی مانند گز نفیس و کرمانی به عنوان برترین های تولیدی این صنعت شناخته می شوند که توانسته اند محصولات متنوعی را به بازارهای داخلی و جهانی معرفی نمایند.

تمامی برندهای گز اصفهان که در بازار شناخته شده هستند دارای نمایندگی های فروش در مراکز دیگر استان ها نیز هستند. این ویژگی موجب شده تا امکان دسترسی تولیدات برای فعالین و خریداران در کشور بسیار آسان بوده و هزینه های آنها کاهش یابد.

تهیه ارزان ترین گز آردی

تهیه ارزان ترین گز آردیارزان ترین گز آردی کدام است؟ سوالی که پاسخ به آن چندان مشکل نیست. با در نظر گرفتن مواد اولیه تولیدی و ترکیبات به کار رفته به راحتی می توان ارزان ترین نوع گز را انتخاب و خریداری نمود.

اگر به اطلاعات موجود بر روی بسته بندی ها توجه کرده باشید، توضیحاتی در مورد ترکیبات آن نوشته است. به عنوان مثال گز با ترکیبی از زعفران، انگبین و مغزیجاتی مانند پسته و بادام جزء ارقام گران به شمار می رود.

هرچقدر که درصد مغزیجات به کار رفته در تولید کمتر باشد، به همان میزان قیمت فروش گز نیز ارزان تر است. البته خرید مستقیم نیز تاثیر بسزایی از کاهش قیمت ها دارد که برای سفارشات عمده توصیه می شود از این روش استفاده کنید.
سفارش از نمایندگان فعال برندهای تولیدی در سراسر کشور یا سفارش اینترنتی از جمله روش های نوین کاهش قیمت ها و تهیه ارزان این محصول در بازار رقابتی این روزها محسوب می شوند.

ساده ترین راه خرید گز آردی

ساده ترین راه خرید گز آردیبرای تهیه ارزان ترین گز آردی چه شیوه ای را انتخاب می کنید؟ آیا ارزان بودن به معنی کیفیت پایین محصول مورد نظر است؟ بدون شک به عنوان خریدار عمده این سوالات در ذهن شما به وجود می آید که اگر گز را با قیمت پایین تر از بازار خریداری کنید، تکلیف کیفیت آن چه می شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر برندهای معتبر را انتخاب کرده و از شیوه های نوین برای خرید بهره ببرید، بدون شک بهترین تولیدات گز اصفهان برای شما ارسال خواهد شد.

امروزه خرید آنلاین گز اصفهان به یکی از پرطرفدارترین شیوه ها در بین خریداران بدل شده است. برخی از مزایای تهیه گز با این شیوه عبارت است از:

 1. ارتباط مستقیم با تولید کننده: امروزه تولیدکنندگان سایت های آنلاین را برای عرضه بهتر و بیشتر محصولات خود راه اندازی کرده اند.
 2. خرید با ارزان ترین قیمت: قیمت گز فله ای و انواع ارقام بسته بندی در خرید آنلاین به علت حذف واسطه ها بسیار مقرون به صرفه است.
 3. امکان مقایسه قیمت ها: همانطور که می دانید در سفارشات آنلاین به عنوان ساده ترین راه خرید، امکان مقایسه قیمت ها به راحتی امکان پذیر است.

به عنوان مثال قیمت گز کرمانی ۲۸ درصد پسته در نمایندگی های آنلاین به مراتب ارزان تر از قنادی ها یا خشکبار فروشی ها است. البته وزن و نوع بسته بندی نیز در تعیین قیمت ها بی اثر نیست.

لیست شرکت های پخش کننده گز آردی

لیست شرکت های پخش کننده گز آردی شرکت های بسیاری در زمینه پخش و توزیع انواع گز آردی تولیدی در کشور فعالیت دارند به گونه ای که تهیه لیست کاملی از آنها تقریباً غیر ممکن است. در این میان برخی فعالین به علت عرضه ارقام متنوعی از این محصول با برندهای معتبر در بین خریداران شناخته شده تر هستند.

نکته مهم ارتباط با شرکت هایی است که همواره جدیدترین انواع گز را در کمترین زمان ممکن و با قیمت رقابتی در اختیار خریداران عمده قرار می دهند. اغلب این مراکز انتخاب مناسبی جهت خرید گز صادراتی اصفهان نیز هستند.

همچنین باید اشاره کرد که برخی تولیدکنندگان خود بدون واسطه و به صورت مویرگی اقدام به پخش و توزیع تولیدات خود می نمایند که این امر تاثیر شگرفی در کاهش قیمت ها دارد.

دسترسی به شرکت های پخش گز در شهری مانند تهران و اصفهان امر آسانی است اما برای برقراری ارتباط با این تامین کنندگان در نقاط جنوبی یا شمالی کشور، شبکه های اینترنتی و فروشندگان آنلاین بهترین انتخاب خریداران خواهد بود.

گز آردی چیست؟

گز آردی چیست؟گز درخت قدیمی و کهنسالی است که اغلب در مناطق جنوبی و گرمسیر ایران رشد می کند. ارتباط این درخت با تولید انواع گز به عنوان شیرینی ماده ای است که از شاخه های درخت ماده ترشح می شود و آن را انگبین می نامند.
از انگبین به عنوان ماده اولیه تولید جهت تولید شیرینی گز بهره می برند که به علت طبیعی و ارگانیک بودن جدا از افزایش قیمت محصول نهایی، کیفیت و ماندگاری آن نیز افزایش می دهد.

در بین انواع گز، نوع آردی آن کیفیت بالایی دارد که تمامی مراحل تولید آن شبیه ارقام دیگر بوده اما در نهایت لقمه و تکه های گز را در آرد قرار می دهند. دو علت مهم یا مزیت کیفی باعث استفاده از این روش و تهیه نوع آردی گز شده است که عبارت است از:

 1. جلوگیری از چسبیدن گزها به یکدیگر و حفظ کیفیت و شکل ظاهری
 2. مانع از ورود هوا به داخل بافت گز با هدف حفظ طعم مطبوع آن در درازمدت

تهیه گز آردی در طعم های متنوع

تهیه گز آردی در طعم های متنوعخواص گز آردی با ارقام دیگر این شیرینی تفاوتی ندارد اما کیفیت آن به واسطه وجود لایه ای آرد بر روی آن بهتر و تضمین شده است. تهیه این نوع گز در خانه برای کسانی که به شیرینی پزی علاقه مند کار چندان مشکلی نخواهد بود.

اگر در زمینه فروش انواع شیرینی سنتی و سوغاتی فعالیت دارید، تهیه انواع گز آردی در طعم های متنوع با هدف افزایش جذب مشتری و کسب سودآوری بیشتر توصیه می شود.

البته توجه به کالری موجود در این شیرینی نیز جهت حفظ سلامت بدن اهمیت زیادی دارد. به گفته کارشناسان هر 100 گرم گز حدود 330 کالری دارد. این در حالی است که کالری سوهان گزی به حدود 550 در هر 100 گرم می رسد و از این رو افرادی با بیماری مانند قند خون باید در خوردن آن احتیاط کنند.

برخی از مهمترین خواص گز اصفهان که می توان به عنوان میان وعده از آن استفاده نمود موارد زیر را شامل می شود:

 • تقویت بنیه عمومی و افزایش انرژی بدن
 • بهبود عملکرد مغز و تقویت حافظه بویژه در نوجوانان و جوانان
 • کاهش دهنده اضطراب و استرس
 • خاصیت آنتی بیوتیک و رفع عفونت بدن

بدون در نظر گرفتن طعم و مزه باید بدانید که تمامی انواع گزهای تولیدی به علت دارا بودن انواع ویتامین ها، پتاسیم، آهن و … جایگزین مناسبی برای دیگر شیرینجات صنعتی مانند کیک ها و بیسکویت های فراوری شده است.

کارخانجات تولید کننده گز آردی

کارخانجات تولید کننده گز آردیدر کارخانجات تولید کننده از شیوه های مختلفی برای فرآوری و تهیه این محصول بهره می برند. برخی مراکز شیوه های کاملاً اتوماتیک و برخی دیگر نیمه صنتی و اتوماتیک را به کار می گیرند.

به طور کلی مراحل تولید گز فرآیندی زمان بر بوده و ترتیب زیر را شامل می شود:

 • ترکیب آب و شکر و در نهایت حرارت دادن و تغلیظ
 • سفیده زنی که به معنی آماده کردن سفید تخم مرغ در پاتیل ها است.
 • مرحله رسیدگی که حرارت و شعله را کم می کنند تا مواد یا همان حلوا به آرامی پخته شود.
 • مغزدهی که ترکیب انواع مغزیجات مورد نظر به مواد است.
 • چونه گرفتن یا پرداخت که در آن توسط دستگاه برش، قطعات گز در اشکال مختلف آماده می شوند.

در نهایت نیز گزهای آماده و برش داده شده در بسته بندی های مختلف آماده ارسال به انبار و بازار می شوند.

فروش گز آردی زیر قیمت بازار

فروش گز آردی زیر قیمت بازارقیمت فاکتور برای برخی فعالین به ویژه خریداران عمده اهمیت زیادی داشته و همواره به دنبال منابع تامین گز با قیمت های رقابتی و ارزان هستند. برای دسترسی به این مهم شناخت تولیدکنندگان عمده با برندهای معتبر توصیه می شود.

قیمت گز نفیس اصفهان به عنوان یکی از برندهای شناخته شده در این صنعت در نمایندگی ها و فروشگاه های پخش ارزان و زیر قیمت بازار است. البته اگر سفارشات در حد بالا باشد امکان تخفیفات ویژه از سوی فروشنده نیز وجود دارد.

هر ساله در نمایشگاه های شیرینی جات و سوغاتی ها، برندهای تولیدی اقدام به عرضه جدیدترین محصولات خود می نمایند که بهترین فرصت برای سفارش عمده و خرید انواع گز زیر قیمت بازار است.

تخفیفات فصلی به ویژه در زمان هایی مانند نزدیک عید نوروز یا اوایل تابستان نیز زمان مناسبی برای خرید عمده گز و نگهداری آن در شرایط محیطی مناسب با هدف افزایش سودآوری می باشد.

فروشندگان گز آردی در بازار تهران

فروشندگان گز آردی در بازار تهراندر بازار تهران نیز عرضه و فروش انواع گز آردی با درجات کیفی متفاوت رونق زیادی است. بالا بودن میزان تقاضا از جمله دلایل این امر است. به همین علت برخی برندها مانند گز آنتیک تهران با سابقه طولانی در تولید و عرضه توانسته جزء برنده های معتبر با شعبه های فروش متعدد باشد.

فروشندگان گز آردی در بازار تهران منوط به یک یا چند برند خاصی نیست. در مراکز مختلف مانند فروشگاه های مواد غذایی، قنادی ها، خشکبار فروشی ها و شرکت های پخش نیز امکان تهیه و خرید عمده یا کیلویی این محصول وجود دارد.

جالب است بدانید که اگر به عنوان فروشنده نقش مشاور را نیز داشته باشید به آسانی خواهید توانست محصولات خود را به فروش برسانید. برای این منظور داشتن اطلاعات کافی از خواص انواع گز، نوع ترکیبات و پیشنهاد بهترین نوع محصول به مشتری با توجه به نیاز و خواسته او بهترین راهکار است.

تجارت گز آردی در بازار سراسر کشور

تجارت گز آردی در بازار سراسر کشورتجارت گز آردی اصفهان در بازار سراسر کشور تقریباً چهره جدیدی به خود گرفته است. گسترش خرید اینترنتی گز و سوهان به عنوان دو سوغاتی پرطرفدار در کشور موجب شده تا شیوه های خدماتی نوین، جایگزین معاملات حضوری و سنتی شود.

به عنوان تولید کننده و فروشنده انواع گز به خوبی می دانید که بازار هدف این محصولات به سمت دنیای مجازی اینترنت گرایش داشته است. خریداران و مصرف کنندگان ترجیح می دهند با کاهش هزینه ها به بهترین محصولات دسترسی آسان داشته باشند.

پس توصیه می شود تمامی فعالین برای معرفی محصولات خود در این صنعت، فروش، خرید و حتی صادرات اقدام به تجارت آنلاین با هدف جلب رضایت مشتری و در نهایت کسب سهم نسبی بازار نسبت به رقبای خود نمایند.

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید