خریدار سوهان گزی کرمانی ۳۸ درصد پسته ای

سوهان گزی کرمانی یکی از پر آوازه ترین سوهان های تولیدی در کشور ایران است، این سوهان بسیار معروف بوده و کمتر کسی آن را نمی شناسد، این محصول پرخاصیت و بسیار خوشمزه در انواع بسیار متنوعی و باب میل هر ذائقه ای وجود دارد و دارای خواص بسیار ویژه ای می باشد .چنانچه خریدار سوهان گزی کرمانی سی و هشت درصد پسته ای می باشد می توانید هم اکنون اقدام به خرید فرمایید.

خریدار سوهان گزی کرمانی 38 درصد پسته ای

سوهان گزی کرمانی چیست؟

سوهان گزی کرمانی چیست؟تاریخچه تولید گز کرمانی بسیار قدمتی و شیرین است، این گز  معروف و به نام توسط میرزا عبدالحسین کرمانی در اصفهان برای اولین بار تولید شد. این گز معروف و تاریخی قدمتی بیش از یک قرن داشته و همواره مورد توجه سایر توریست ها و گردشگران در اصفهان قرار می گیرد.

تولید این نوع گز در سال هزار و دویست و هشتاد و یک توسط میرزا عبدالحسین کرمانی در اصفهان برای اولین بار راه اندازی شد و در اوضاع بحرانی جنگ جهانی دوم که کمبود مواد غذایی و امکانات بود این  تولیدی معروف این گز توانست همچنان با کیفیتی در خور و شأن مشتری رفتار کند و گزی باکیفیت را عرضه کند و شهرتی به وسعت فراوان را از آن خود کند.

حاج عبدالحسین با ارتباط صمیمی و دوستانه ای که با باغداران پسته داشت توانست بهترین و مرغوب ترین نوع دسته را در تهیه این گز معروف به کار گیرد.

سپس حاج جواد کرمانی نوه حاج عبدالحسین توانست تولیدی معروف گز کرمانی را در اصفهان تاسیس کند و این شهرت را حفظ کرده و ارتقا دهد.

خرید سوهان گزی کرمانی برای همه شناخته شده است و سوغات معروف اصفهان می باشد.

خرید سوهان گزی کرمانی پسته ای مرغوب

خرید سوهان گزی کرمانی پسته ای مرغوبسوهان گزی پسته ای با نام و برند معروف سوهان کرمانی توانسته  در اذهان عمومی بسیار خوش بدرخشد. این نوع سوهان دارای انواع مختلفی بوده و شامل کز لقمه پسته ای، گز آردی پسته ای می باشد.

هر کدام از گزهای لقمه و آردی شامل درصد و اندازه های بسیار متفاوتی از پسته می باشند.

به عنوان مثال

• گز آردی  پسته ای مخصوص سی و هشت درصد

• گز آردی پسته ای  فوق ممتاز چهل و دو درصد

• گز آردی پسته ای ویژه چهل و دو درصد

•  گز لقمه پسته هجده درصد

• گز لقمه پسته بیست و هشت درصد

گز لقمه ای پسته مخصوص سی و هشت درصد

• گز لقمه پسته زعفرانی سی و هشت درصد

• گز لقمه پسته فوق ممتاز چهل و دو درصد

• گز لقمه پسته ویژه چهل و دو درصد

این گز خوشمزه و خاص را می توانید هم اکنون از طریق سایت اینترنتی خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *