شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 13 بعلاوه پنج =

گز پولکی اصفهان | نمایندگی فروش پولکی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تجارت گز و پولکی در کشورتهیه ارزان ترین انواع گز و پولکی در اصفهانتولید گز و پولکی در اشکال مختلففروش گز و پولکی در طعم های متنوع در کشورفروشندگان گز و پولکی در ایرانخرید عمده گز و پولکی درجه یکلیست قیمت فروش گز و پولکی در اصفهانپولکی اصفهان چیست؟سریع ترین راه خرید گز و پولکی در کشوربزرگ ترین بازار فروش گز و پولکی در تهرانخواص استفاده از گز و پولکیبهترین زمان برای مصرف گز و پولکی
[sc name="contact-post"]

سپس کف یک سینی استیل را چرب کنید و به هر شکلی که دوست داشتید پولکی ها را روی سینی بریزد.تا کاملا خنک شود.بعد آن را از سینی جدا کنید. برای اینکه بتوانید راحت تر تابه و قاشق های چسبیده به شکر را تمیز کنید آنها را داخل آب بریزید و کمی روی حرارت قرار دهید تا شکر و کنجد از قاشق به راحتی تمیز شوند. 

یکی از سوغاتی های خوش طعم اصفهان پولکی می باشد. پولکی با طعم های مختلف در نمایندگی فروش پولکی در تهران عرضه می شود. پولکی به دلیل داشتن ترکیبات درجه ی یک و با کیفیت بسیار پرطرفدار است و اغلب از آن به عنوان جایگزین قند استفاده می کنند. گز و پولکی اصفهان از جمله فرآورده های مشهور می باشند. 

پولکی شیرینی سنتی استان اصفهان شناخته شده که بسیارخوش طعم بوده و جایگاهی ویژه بین مردم ایران دارد و  بدون شک اکثریت افراد جامعه، گز پولکی اصفهان را بهترین نمونه ی این محصولات در کشور می دانند. دلیل اصلی کیفیت بالای محصولات این استان را می توان  سابقه ی بسیار طولانی و استفاده از تکنولوژی های مدرن برای تولید این محصولات دانست. مصرف پولکی درکنار چای یک سنت قدیمی است که مردم اصفهان از آن به جای قند استفاده می کردند .پولکی در دسته ی آبنبات ها و به شکل های مختلف تولید می شود.در ادامه انواع آن را بررسی می کنیم. 

پولَکی یکی از سوغاتی‌ها و شیرینی‌های معروف شهر اصفهان است. برای تهیه این شیرینی مقداری شکر را با نصف مقدار شکر آب و اندکی سرکه سفید مخلوط کرده(میتوان به جای سرکه سفید به ان جوهر لیمو اضافه کرد) و به مدت ۴۵ دقیقه روی اجاق می‌گذارند تا طلائی رنگ شود و بعد با قاشق آنها را روی سینی می‌ریزند و صبر می‌کنند تا سفت شود. از افزودنیهای دیگری مثل زعفران، لیموی عمانی خرد شده، پسته، کنجد، پودر نارگیل و… هم در مایع آن می‌توان استفاده کرد. البته این یکی از روش‌های خانگی تولید پولکی است. روشهای تولید صنعتی و کارگاهی آن متفاوت است.

ماهیتابه ای نسوز انتخاب کنید و روی حرارت ملایم بگذارید تا کاملا داغ شود سپس شکر را داخل آن بریزد تا شکر آب شود. در فاصله آب شدن شکر نباید آن را هم بزنید ولی وقتی شکر ذوب شد آن را مدام هم بزنید و شعله گاز را کم کم کنید تا شکر نسوزد. بعد از آب شدن شکر و وقتی یک مایع صافی به دست آمد کنجد ها و مقداری هل را داخل آن بریزید و از روی حرارت بردارید و کنجد را با شکر مخلوط کنید. 

یکی از سوغاتی های خوش طعم اصفهان پولکی می باشد. پولکی با طعم های مختلف در نمایندگی فروش پولکی در تهران عرضه می شود. پولکی به دلیل داشتن ترکیبات درجه ی یک و با کیفیت بسیار پرطرفدار است و اغلب از آن به عنوان جایگزین قند استفاده می کنند.

پولکی شیرینی سنتی استان اصفهان شناخته شده که بسیارخوش طعم بوده و جایگاهی ویژه بین مردم ایران دارد و بدون شک اکثریت افراد جامعه، گز پولکی اصفهان را بهترین نمونه ی این محصولات در کشور می دانند. دلیل اصلی کیفیت بالای محصولات این استان را می توان  سابقه ی بسیار طولانی و استفاده از تکنولوژی های مدرن برای تولید این محصولات دانست. مصرف پولکی درکنار چای یک سنت قدیمی است که مردم اصفهان از آن به جای قند استفاده می کردند .پولکی در دسته ی آبنبات ها و به شکل های مختلف تولید می شود.در ادامه انواع آن را بررسی می کنیم. 

[sc name="contact-post"]

سپس کف یک سینی استیل را چرب کنید و به هر شکلی که دوست داشتید پولکی ها را روی سینی بریزد.تا کاملا خنک شود.بعد آن را از سینی جدا کنید. برای اینکه بتوانید راحت تر تابه و قاشق های چسبیده به شکر را تمیز کنید آنها را داخل آب بریزید و کمی روی حرارت قرار دهید تا شکر و کنجد از قاشق به راحتی تمیز شوند. 

شکر ، سرکه و آب را درون یک قابلمه بریزید و آن را روی حرارت کم بگذارید تا شکرها آب شوند. ولی نباید آنها را با قاشق هم بزنید فقط باید قابلمه را به صورت دورانی بچرخانید. وقتی شربت کمی غلیظ شد آن را از روی حرارت بردارید و پودر نارگیل را به آن اضافه کنید. سینی صافی را از قبل کمی چرب کنید و مخلوط را بعد از آماده شدن خیلی سریع در سینی چرب شده بریزید و روی آن را با پشت قاشق فلزی صاف کنید و منتظر بمانید  تا پولکی ها سرد و سفت شود. همچنین می توانید شربت را با قاشق به اندازه یک سکه در کف سینی بریزید. پولکی نارگیلی آماده شده را درون یک ظرف در دار قرار دهید تا خشک نشود. 

پولکی از سوغاتی‌ها و شیرینی‌های معروف شهر اصفهان است. برای تهیه این شیرینی مقداری شکر را با نصف مقدار شکر آب و اندکی سرکه سفید مخلوط کرده(میتوان به جای سرکه سفید به ان جوهر لیمو اضافه کرد) و به مدت ۴۵ دقیقه روی اجاق می‌گذارند تا طلائی رنگ شود و بعد با قاشق آنها را روی سینی می‌ریزند و صبر می‌کنند تا سفت شود. از افزودنیهای دیگری مثل زعفران، لیموی عمانی خرد شده، پسته، کنجد، پودر نارگیل و… هم در مایع آن می‌توان استفاده کرد. البته این یکی از روش‌های خانگی تولید پولکی است. روشهای تولید صنعتی و کارگاهی آن متفاوت است.

شکر، آب و سرکه را روی حرارت ملایم قرار دهید تا شکر آب شود. سعی کنید مواد را روی حرارت، زیاد هم نزنید. زعفران را اضافه کنید. برای امتحان آن می توانید کمی از آن را با قاشق روی یخ بریزید، اگر مایه سریع گرفت و حالت شکننده پیدا کرد، پولکی آماده است. آن را از روی حرارت بردارید. با یک قاشق سوپخوری روی کاغذ آلومینیومی که از قبل چرب کرده اید، بریزید تا سرد شود. نکته: اگر پولکی زیاد روی حرارت بماند، مزه تلخی به خود می گیرد و اگر زمان کمی روی حرارت بماند، ترد و شکننده نمی شود.

گز پولکی اصفهان | نمایندگی فروش پولکی در تهران

تجارت گز و پولکی در کشور

تجارت گز و پولکی در کشورتنقلات زیادی در کشورمان تولید می شوند که هر کدام از آن ها مزه، خواص و کیفیت های خاص خود را دارند. در این میان، دو نوع از شیرینی جات بسیار خوشمزه ای که نه تنها در کشورمان بلکه در سر تا سر جهان از نام و آوازه زیادی برخودار می باشند، گز و پولکی هستند. هر دوی این شیرینی ها در استان های گوناگونی به ویژه اصفهان به شکل گسترده ای تولید و پخش می شوند. روی هم رفته، گز و پولکی، به عنوان سوغات هم به کار برده می شوند و از این طریق هم به جای جای ایران توزیع می گردند. 

اما علاقه زیادی مردم به این نوع از تنقلات، باعث گردیده تا تجارت آن ها هم از روغن خوبی برخوردار باشد. از جانب دیگر، شرکت هایی که در کار تولید گز و پولکی هستند، برای این که طیف بیشتری از محصولاتشان استفاده نمایند، آن ها را در طعم ها و کیفیت های متفاوتی می سازند و به اشکال مختلفی نیز وارد بازارها متعددی می کنند. 

در هر صورت، شما در هر جایی از کشور که باشید، به راحتی می توانید بهترین گز و همچنین پولکی را به دست آورید. با پیش رفت تکنولوژی و روی کار آمدن سایت های فروش که این کار راحت تر هم شده و مشتریان می توانند از هر منطقه ای، برندهای گز اصفهان و پولکی معروف این استان را سفارش داده و آن را در اسرع وقت نیز تحویل بگیرد. 

تهیه ارزان ترین انواع گز و پولکی در اصفهان

تهیه ارزان ترین انواع گز و پولکی در اصفهاناگر به دنبال این هستید که نوع ارزان قیمت پولکی و گز را در اصفهان به دست آورید، باید در گام نخست ارزان فروشی ها را پیدا کنید. عموماً خود شرکت های سازنده و همچنین نمایندگی هایی که دارند، چنین کالاهایی را ارزان تر از جاهای دیگر عرضه می دارند. همین طور باید دانست که شیوه خرید هم روی نرخ ها تأثیر مستقیمی می گذارد. اگر شما به صورت عمده به تهیه این گونه از محصولات مبادرت ورزید، طبعاً تولیدی آن را با تخفیف های خوبی برای تان عرضه می دارد که هم به سود شما است و هم به سود فروشنده. 

از جانبی، یکی از مواردی که باعث بالا رفتن هزینه خرید پولکی و گز می شود، بسته بندی های آن می باشند. اگر شما به شکل فله ای این شیرینی های خوشمزه را تهیه کنید نیز قادر خواهید بود که هزینه زیادی انجام ندهید. روی هم رفته، این ها از جمله راه های اصلی ای می باشند که کمک تان می کنند تا بتوانید یک محصول ارزان را خریداری نمایید.

اما باید توجه داشته باشید همه این ها را از مراجع اصلی تهیه کنید؛ زیرا ممکن است برخی از فروشندگان نوع نه چندان مرغوب آن را برای تان به فروش رسانند که چندان با کیفیت نمی باشند و یا این که کاملاً خشک شده و تاریخ مصرف شان گذشته است. روی هم رفته، در این عرصه فروشندگانی متفاوتی را می توان در حال فعالیت پیدا کرد. 

تولید گز و پولکی در اشکال مختلف

تولید گز و پولکی در اشکال مختلفشرکت هایی که محصولاتی از قبیل گز و پولکی را تولید می کنند، برای این که تنوعی ایجاد کرده باشند، گاهی آن ها را در شکل های متفاوتی وارد بازار می نمایند. این کار سبب می شود هم این گونه از شیرینی ها زیباتر به نظر برسند و هم این که مصرف کننده هر گونه شکلی را که می خواهد انتخاب کرده و بساط عصرانه و چایی خود را با آن مزین سازد و به این ترتیب از مهمانان و خانواده خود پذیرایی کند. البته در زمینه اشکال مختلف، بیشتر این پولکی ها هستند که دارای تفاوت هایی می باشند. 

بیشتر ما گز ها در حالت های مستطیلی شکل مشاهده می کنیم که ساده و یا دارای انواع گوناگونی از خشکبار می باشند. پولکی ها نیز علی رقم این که به دلیل شکل پولی ای که دارند به این نام مسماء شده اند؛ ولی در حال حاضر به اشکال هندسی دیگری نیز می شود آن ها را از مراکز خرید و فروش متفاوتی تهیه نمود و استفاده کرد. 

در کل، کارگاه های متفاوت، سعی شان بر این است تا مشتریان بیشتری را با شکل دادن به این نوع از محصولات پیدا کنند که در این حوزه موفق هم بوده اند. اگر می خواهید که بهترین اشکال این شیرینی ها را خریداری کنید، بهتر است که سری به بازارهای متفاوتی در سر تا سر شهرهای مختلف بزنید و در هر شکلی که می خواهید، آن ها را بخرید. 

فروش گز و پولکی در طعم های متنوع در کشور

فروش گز و پولکی در طعم های متنوع در کشورطعم و مزه های متنوع، یکی از بارزترین خصیصه های شیرینی جات می باشند. به این ترتیب، مصرف کنندگان بیشتری می توانند از پولکی و گز استفاده کنند. البته بحث مزه، بیشتر برای پولکی صدق می کند تا گز؛ هر چند برخی از تولیدی ها امروزه به آن نیز طعم های گوناگونی داده اند که در مراکز داد و ستد به راحتی می شود پیدای شان نمود. 

در کل، فروش چنین محصولاتی به شیوه های گوناگونی صورت می گیرد. شما به شکل عمده و یا جزئی می توانید در طعم های متفاوتی گز و پولکی را بخرید و از خوردن آن لذت ببرید. از جمله مزه های معروف این نوع از شیرینی جات، می شود به موارد زیر اشاره کرد که مشتریان زیادی دارند و مورد استقبال طیف گسترده ای نیز واقع شده اند: 

 • پولکی زعفرانی 
 • گز بدون قند 
 • پولکی کنجدی 
 • گز پسته ای 
 • پولکی سرکه ای 
 • گز ساده 
 • و غیره محصولات دیگر از این قبیل  

فروشندگان گز و پولکی در ایران

فروشندگان گز و پولکی در ایرانبا مراجعه به مراجع مختلفی که در کار فروش انواع گز و پولکی هستند، می توان از هر جای ایران، این محصولات بسیار شیرین و خوش طعم را به دست آورد. باید گفت، در این زمینه می توان فروشندگان را به دو دسته تقسیم بندی کرد. آن شمار از کسانی که در بازارهای سطح شهر فعالیت می کنند و آن دست از عرضه کنندگان آنلاین این محصولات. 

شما می توانید به راحتی خرید اینترنتی گز را انجام دهید. در سایت های متفاوت حتی مراحل تولید گز هم آموزش داده می شود که این شما را برای خرید یک کالای خوب، راهنمایی می کند.از این راه، می شود پولکی را هم خریداری نمود. خرید اینترنتی پولکی اصفهان از سایت های معتبر زیادی امکان پذیر می باشد و خرید آسان می گردد. 

اما در مراکز خرید و فروش شیرینی ها هم می شود به سادگی هر چه تمام تر، نشانی های گوناگونی را یافت که در آن عرضه این گونه از شیرینی ها انجام می شود. برای نمونه شما می توانید با داشتن ادرس گز کرمانی در تهران، به نمایندگی آن مراجعه کنید و قیمت گز کرمانی 42 درصد را به دست آورده و آن را به این گونه خریداری نیز بنمایید. 

در کل، فروشندگان زیادی هستند که در هر منطقه از کشورمان، در کار عرضه این گونه از محصولات می باشند. آنان شیرینی فروشی ها و مغازه های مخصوصی هستند. 

خرید عمده گز و پولکی درجه یک

خرید عمده گز و پولکی درجه یکبرای آن شمار از کسانی که قصد خرید عمده گز و پولکی را دارند، توصیه می نماییم که به مراجع اصلی سر بزنند. به این شکل خواهند توانست که نوع درجه یک این کالا را تهیه کنند. اما شاید برای شما نیز این پرسش پیش آمده باشد که کیفیت این خوراکی ها بر چه اساس تعیین می گردد؟ باید گفت، تنها مسئله این است که از مواد اولیه با کیفیت در ان استفاده شده باشد. به ویژه گز که محصولی متفاوت است و اگر اصل باشد، خواص گز بسیار زیاد خواهد بود و حتی برای برخی از بیماری ها نیز مفید واقع می شود. 

روی هم رفته، خرید کلی این محصولات را می شود با مراجعه به تولیدی های آنان انجام داد. البته ممکن است راه طولانی ای را برای به دست آوردن یک محصول طی کنید. در شرایط امروزی، دیگر نیازی به این کار نیست، چون بیشتر این کارگاه ها در شهرهای مختلفی نمایندگی هایی را تأسیس کرده اند که از این طریق کالا را می فروشند. 

شما می توانید به این شعب سر زده و خرید خود را با کیفیت عالی و تضمین شده تهیه کنید. از جانب دیگر، سایت های اینترنتی هم نقش زیادی در این عرصه دارند. از آن می شد قیمت عمده گز اصفهان و پولکی این استان را به دست آورد. روی هم رفته، بیشتر فروشندگان شیرینی ها و صادر کنندگان چنین محصولاتی هستند، که اقدام به خرید کلی می کنند. این گونه هزینه های خود را به شد کاهش می دهند. 

لیست قیمت فروش گز و پولکی در اصفهان

لیست قیمت فروش گز و پولکی در اصفهانبرای به دست آوردن لیست کامل قیمت گز و پولکی در اصفهان، باید به چند نکته توجه داشته باشید. اول این که هر کدام از این محصولات را شرکت ها و برندهای متفاوتی می سازند و عرضه می کنند. این برندها بهترین مواد اولیه را برای پخت شیرینی جات مورد استفاده قرار می دهند که همین موضوع روی قیمت های آن هم تأثیر زیادی می گذارد. برای نمونه قیمت محصولات گز کرمانی را که بهترین گز اصفهان به شمار می رود، می شود با مراجعه به تولیدی تهیه کرد یا به شعبه گز کرمانی اصفهان برای این منظور سر زد. 

در هر صورت، اگر گز را در نظر داشته باشیم، هر چه میزان پسته آن بالاتر باشد، به همان ترتیب نرخ هایش هم بیشتر می شود. شما می توانید با سر زدن به فروشندگان متعدد، مقایسه ای میان قیمت گز کرمانی ۱۸ درصد و نوع 42 درصد این محصول داشته باشید. طبعاً آن گزی که از پسته زیادتری برخودار می باشد، قیمتش بالاتر است. 

قیمت پولکی اصفهان هم به همین ترتیب است. میزان مواد اولیه مرغوب، تعیین کنده نرخ های آن می باشد. در کنار این موارد، مسئله بعدی، نوع بسته بندی است. برخی از گزها در بسته های بسیار شکیل گذاشته می شوند که ممکن است بعضی از آن ها قلم کاری شده هم باشند، بی گمان، آن ها نیز قیمت بالاتری را دارا هستند. 

پولکی اصفهان چیست؟

پولکی اصفهان چیست؟یکی از جمله شیرینی های بسیار معروفی که در اصفهان تولید می شود، پولکی نام دارد. این نام به دلیل شکل ظاهری آن به پول یا همان سکه های قدیمی، برایش انتخاب شده است. در واقع پولکی نوعی آبنبات است که آن را از مواد اولیه ای مانند شکر، رنگ های مجاز و مواد افزودنی دیگری تولید می کنند. 

پولکی ها سوغات اصفهان هم به شمار می روند و گردشگرانی که به این استان سفر می کنند، حتماً برای اقارب و آشنایان خود، این محصول را خریداری می کنند. پولکی ها ضمن این که در طعم های گوناگونی تولید می شوند، آن را در اشکال مختلفی هم می توان مشاهده کرد. 

در همین حال، این نوع شیرینی، در اشکال متفاوتی ساخته می شود که می توان این گونه از آن ها نام گرفت: 

 • پولکی ساده 
 • پولکی رژیمی 
 • پولکی طعم دار 
 • پولکی همراه با مغزهای خشکبار 
 • و غیره 

سریع ترین راه خرید گز و پولکی در کشور

سریع ترین راه خرید گز و پولکی در کشوراگر می خواهید بدانید کدام راه برای خرید سریع گز و پولکی در کشور وجود دارد، ما به شما پیشنهاد می دهیم که به بازدید از فروشگاه های آنلاین بپردازید. از این طریق، خرید اینترنتی گز شیرین و تنوع بالای پولکی امکان پذیر است. شما به راحتی نیز قادر خواهید بود که برند مورد نظر خود را به این شکل به دست آورده و آن را سفارش دهید؛ مثلاً گز آنتیک که یک محصول ویژه و خاص می باشد. فروشگاه های آنلاین در همه جای کشور قابل دسترس می باشند و خدمات گوناگونی را هم ارائه می دهند. 

خرید از این طریق هم از نظر صرفه جویی در وقت خوب است و هم این که شما می توانید بهترین محصولات را با کیفیت بالا، به نرخ پایینی تهیه کنید. تهیه این نوع از شیرینی ها از این راه بسیار ساده و راحت نیز می باشد. پس اگر می خواهید که یک کالایی را سریع تهیه کنید، خوب است سری به سایت های اینترنتی معتبر بزنید. 

در کل، فروش گز اصفهان و پولکی این شهر، از سوی فروشگاه های متعددی هم انجام می شود که در همه شهرهای کشورمان قابل دسترس هستند. آن ها بهترین محصولات خود را برای روش ارائه می دهند و در کنار این، سعی می نمایند تا با عرضه خوب، مشتریان بیشتری پیدا کنند. 

در هر صورت، شما در هر جایی از کشور که باشید، بدون دردسر خواهید توانست که در سریع ترین زمان ممکن، پولکی و گز خوب را تهیه کرده و آن را در کنار خانواده میل کنید. 

بزرگ ترین بازار فروش گز و پولکی در تهران

بزرگ ترین بازار فروش گز و پولکی در تهراندر تهران، بازارهای های بزرگی را می توان یافت که در آن فروش گز و پولکی صورت می گیرد. شما می توانید حتی به نمایندگی گز آنتیک سایر برندهای دیگر مراجعه کنید و محصولی را که می خواهید به این ترتیب به دست آورید. 

از طرف دیگر، گز صادراتی اصفهان را نیز می شود از طریق فروشگاه های متعددی که در این بازار بزرگ فعال هستند، به دست آورد. در کل، بیشتر شرکت های تولید کننده در این عرصه، سعی می نمایند تا محصولات خود را به بازارهای این شهر وارد کرده و به این طریق فروش بهتری داشته باشند. 

گز و پولکی را بیشتر این فروشندگان شیرینی هستند که برای مشتریان خود ارائه می دهند. آن ها در همه جای پایتخت قابل دسترس هستن و خدمات گوناگونی را انجام می دهند. روی هم رفته، از بزرگترین بازارهای فروش، می شود در هر طعم و مزه ای که بخواهید، این نوع از کالا را پیدا کرده آن را در کنار چایی و دمنوش ها میل کنید. 

در هر جایی از تهران که باشید، بسیار راحت به فروشگاه هایی می توانید دسترسی پیدا نمایید که در کار عرضه پولکی و گز هستند. آنان در کیفیت های گوناگونی این نوع از خوراکی ها را ارائه می دهند. مثلاً در زمینه گز ها، ممکن است عادی و بدون هیچ پسته و خشکباری باشند و یا این که با درصد بالایی از پسته ارائه شوند. 

پولکی ها هم به همین شکل هستند و آنان نیز هر کدام شان طعم های مختلفی دارند و از جانب دیگر، برای خوشمزه تر شدن و مفید واقع شدن شان، از انواع مواد افزودنی سالم کار می گیرند. 

خواص استفاده از گز و پولکی

خواص استفاده از گز و پولکیبی تردید هر کدام از شیرینی جات، خواص و فواید خاص خود را دارند. مواد افزودنی ای که در آن ها نیز به کار برده می شود، باعث می گردد تا محصول مزایای بیشتری بگیرید. در کل، گز و پولکی هم به همین گونه هستند. آن ها علاوه بر این که خوراکی های انرژی زایی به شمار می روند، فواید گوناگونی دیگری هم دارند. استفاده از گز و پولکی، همراه با خواص ویژه ای است. به ویژه گز که خود نوع اصل آن فواید گوناگونی دارد که از آن جمله می شود به این ها اشاره کرد: 

 • بینایی را بهبود می بخشد.
 • از دچار شدن به برخی از سرطان ها جلوگیری می کند. 
 • کم خونی را درمان می کند. 
 • حافظه را تقویت می نماید. 
 • و غیره موارد دیگر 

البته به یاد داشته باشید که این محصول باید به میزان درستی مصرف شود در غیر این صورت می تواند مضر باشد. از طرف دیگر، پولکی هم به عنوان یک ماده انرژی زا مورد استفاده قرار می گیرد که فواید آن، به مغزهایی ربط دارد که در این محصول جا به جای می شود. 

بهترین زمان برای مصرف گز و پولکی

بهترین زمان برای مصرف گز و پولکیگز و پولکی را می شود در هر زمانی از روز استفاده کرد. نمی توان وقت مشخصی را برای خودرن آن در نظر گرفت. اما بهتر است که پیش از این بخوابید آن را استفاده کنید. یا همراه نوشیدنی های گرم آن ها را میل نمایید. 

باید به یاد داشته باشید که این نوع از شیرینی جات در دو دسته معمولی و رژیمی تولید می شوند. این موضوع باعث شده تا افراد بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند و در همین حال افرادی که مبتلا به بیماری های دیبات می باشند، به راحتی خواهند توانست که نوع رژیمی بدون قند را میل کنند. 

در هر صورت، یکی از مواد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که اگر گز و پولکی در مدت زمان زیادی در جایی بماند، باعث می گردد خشک شود و به نوعی تاریخ مصرف آن می گذرد. هم چنین آن را باید درست نگه داری کرد. یعنی در جاهای خشک و خنک گذاشت تا از رطوبت و گرمای زیاد دور بمانند و این گونه ماندگاری شان بالا می رود.

البته این مسئله را در نظر داشته باشید که مصرف زیاد آن می تواند آسیب هایی برای تان برساند و طبعاً باید به این قضیه توجه کنید. 

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • سیزده منهای 7 =

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133758522
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دروازه پرداخت معتبر
Call Now Buttonتماس بگیرید