شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برای فروش اینترنتی گز چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادق باشیدبرای فروش گز نظرات واقعی مشتریان را منعکس کنیداطلاعات کامل و دقیق ارائه دهیداحساس اظطرار ایجاد کنیدگزینه‌ها کمتری را ارائه دهیددر فرایند پرداخت را آسان کنیدبرای فروش گز مشتریان بالقوه خود را هدف قرار دهیدبرای تصاویر با کیفیت محصول سرمایه‌گذاری کنید راه‌ها ارتباطی با مشتری برقرار کنیدبرای فروش گز به سؤالات پاسخ دهید
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588

در دنیا امروزی به دلیل کمبود وقت و مشغله‌های زیاد زندگی خریدوفروش‌ها آنلاین بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. خصوصاً با وجود ویروس کرونا و محدودیت‌های موجود، این‌گونه خریدها بیشتر انجام می‌گیرد.فروش گز نیز مدتی است که شدت گرفته و افراد زیادی آن را از فروشگاه‌های آنلاین خریداری می‌کنند. با توجه به نیاز جامعه و استقبال خریداران افزایش فروش آنلاین هدف اصلی بسیاری از مشاغل کوچک و بزرگ در بازارهای امروز است. فروش اینترنتی بسیار آسان‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد، اما نکات و ترفندها خاص خود را دارد.

خوشبختانه ده‌ها راه وجود دارد که بتوانید فروش اینترنتی داشته باشید که ما در ادامه این مقاله نکات مورد نیاز شما را برای فروش آنلاین بررسی می‌کنیم.

برای فروش اینترنتی گز نکات بسیاری را باید در نظر داشته باشید.

صادق باشید

مصرف‌کنندگان امروز نسبت به بازارهای آنلاین حساسیت‌های بالایی دارند. بنابراین در همه نسخه‌های فروش خود با مشتریان صادق باشید. صداقت نه تنها برای اعتبار کسب‌وکار شما بسیار مهم است، بلکه موجب اعتماد به نام تجاری شما نیز می‌شود. اگر یک شرکت کوچک هستید، به آن افتخار کرده و سعی نکنید چیزی باشید که نیستید.

برای فروش گز نظرات واقعی مشتریان را منعکس کنید

در فضا رسانه‌های اجتماعی بازخورد مشتریان بسیار مهم است. بدین معنی که مشتری راضی می‌تواند یک سلاح برای افزایش فروش اینترنتی گز شما باشد. در واقع مشتریان راضی از شما خود یک روش تبلیغاتی برایتان خواهند بود.منعکس کردن سیگنال‌های مثبت خریداران ذهنیت خوبی از برند شما در ذهن بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند که یک روش عالی برای افزایش مشتریان شما خواهد بود و می‌تواند به‌طور بالقوه بر تردیدها غلبه کند.

مشتریان بهترین تبلیغ برای شما هستند.

اطلاعات کامل و دقیق ارائه دهید

با توجه به اینکه محصول شما برای فروش، گز است اطلاعات کامل از ترکیبات به کار برای ساخت آن درصد پسته و یا بادام استفاده شده و میزان وزنی که هر بسته‌بندی دارد را واضح در اختیار خریدار قرار دهید.

ماندگاری گز و شرایط نگه‌داری آن از دیگر اطلاعاتی است که باید با مشتری در میان بگذارید. این کار علاوه بر اینکه به مشتری اجازه می‌دهد آگاهانه انتخاب و خرید کند در جلب اعتماد آن‌ها برای شما نیز بسیار مؤثر عمل می‌کند.

احساس اظطرار ایجاد کنید

صادقانه و شفاف بودن در مورد اینکه چه کسی هستید و چه نوع گزی می‌فروشید بسیار مهم است، اما در حال حاضر برای فروش اینترنتی گز هیچ کاری بهتر از به وجود آوردن ضرورت، برای ترغیب افراد، به خرید محصول نیست. بسیاری از خریداران به انگیزه‌هایی که احساس ضرورت ایجاد می‌کند، از پیشنهاد‌های ویژه وابسته به زمان تا محصولاتی که محدود هستند، واکنش مثبت نشان می‌دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588

در واقع شما می‌توانی برای انواع متفاوت گز تولیدی خود تخفیف‌ها جداگانه در نظر بگیرید و یا اینکه یک نوع گز خاص را در تعداد محدود تولید کنید و آن را با کاربران خود در میان بگذارید. ارسال رایگان نیز یکی دیگر از انگیزه‌های خریدی است که می‌توانید برای مشتریان ایجاد کنید.

نحوه درست کردن و اطلاعات مورد نیاز را با مشتریان به اشتراک بگذارید.

گزینه‌ها کمتری را ارائه دهید

بسیاری مشاغل با ارائه محصولات بیشتر فروش خود را افزایش می‌دهد اما لزوماً این‌طور نیست. در حقیقت، در بسیاری از موارد تنوع بیشتر در انتخاب می‌تواند منجر به عدم تصمیم‌گیری و به نوعی از دست دادن فروش گز شما شود.

بنابراین توازن در تنوع و ارائه محصولات را رعایت کنید. اگر طیف گسترده‌ای از محصولات و مشتقات گز دارید، ساختار سایت را به‌گونه‌‌ای در نظر بگیرید که تا حد امکان گزینه‌های کمتری به بازدید کنندگان نشان دهد.

در فرایند پرداخت را آسان کنید

بسیاری از افراد خرید خود را در مرحله پرداخت رها کرده و منصرف می‌شوند، برای افزایش فروش اینترنتی گز برند خود اشتباهات و باگ‌های موجود در روش‌های پرداختی خود را بررسی و آن‌ها را به صفر برسانید تا افراد راحت‌تر خرید کنند.

بسیاری از خریداران به دلیل کمبود وقت قصد خرید اینترنتی را دارند بنابراین آن‌ها نمی‌توانند زمان زیادی را در صفحه پرداخت سایت شما باقی بمانند و تا جایی که ممکن است گزینه‌های متفاوتی برای پرداخت وجه در نظر بگیرید.

مشتریان هدف را شناخته و تبلیغات خود را نیز هدفمند کنید.

برای فروش گز مشتریان بالقوه خود را هدف قرار دهید

خریدارانی که شخصیتی شبیه به مشتریان شما دارند را در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، فیس‌بوک و… شناسایی و آن‌ها را هدف خود قرار دهید. با شناخت و پیدا کردن مشتریان تبلیغات شما کاملاً هدفمند شده و بازدهی را برایتان بالا می‌برد.

برای تصاویر با کیفیت محصول سرمایه‌گذاری کنید

ظاهر در درک از محصولات اهمیت بالایی دارد، تصاویری که از گز برای فروش ارائه می‌دهید در میزان فروش و استقبال مشتریان تأثیر مستقیم و به سزایی دارد. عکاسی‌های درست و صنعتی می‌توانند تأثیری که نیاز دارید را روی مشتری بگذارد، بنابراین برای این کار دقت و هزینه کافی در نظر بگیرید.

تصاویر شما باید علاوه بر کیفیت، تنوع  نیز داشته باشد. در فروش اینترنتی گز زوایا در عکاسی بسیار مهم است، از زوایای مختلف عکاسی کنید و بهترین‌ها را انتخاب کرده و به اشتراک بگذارید.

تصاویری که ارائه می‌دهید در فروش شما بیشترین تأثیر را دارد.

 راه‌ها ارتباطی با مشتری برقرار کنید

ارتباط خود را با خریداران و مشتریان حفظ کنید. چندین راه ارتباطی مختلف برای این کار در نظر بگیرید تا افراد بتوانند به راحتی با شما در ارتباط باشند.

این کار سریعاً اعتماد دیگران را به شما و برند تجاری‌تان جلب خواهد کرد. حتماً آدرس و شماره کارخانه گز سازی خود را در اختیار کاربران قرار دهید تا به شما اعتماد کرده و با خیالی آسوده اقدام به خرید کنند.

برای فروش گز به سؤالات پاسخ دهید

هر سؤالی که در مورد محصول و تولیدات گز شما برای مشتریان به وجود می‌آید را بررسی کرده و به طور واضح و کامل آن‌ها را پاسخ دهید.

اگر زمان این کار را ندارید پیشنهاد می‌کنیم یک ادمین برای این کار در نظر بگیرید. اما توجه داشت باشید که آن‌ها را با اطلاعات غیر ضروری بمباران نکنید، بلکه دقیقاً آن چیزی که نیاز دارند را در اختیارشان بگذارید. اعتراض‌ها و مشکلاتی که خریداران از آن ناراضی هستند را بررسی کرده و در اولین فرصت برطرف کنید.

برای فروش اینترنتی گز کیفیت محصول، تازگی و بسته‌بندی محصول از مواردی است که برای خریداران بسیار مهم است. به این موضوعات دقت کافی را داشته باشید.

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط :

پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید