شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ساخت دستگاه‌های تولیدی گز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دستگاه‌های تولید گزدستگاه پاتیل یا دیگ پختدستگاه بسته‌بندی تولید گز (پیلوپک یا گز پیچ)دستگاه مخلوط کن شربت ساز یا میکسردستگاه‌ تولید گز شکل‌دهی به‌ صورت گل‌ریز و گل‌درشتدستگاه جت پرینتر (Jet printer)
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588

صرفا داشتن آگاهی از قیمت ساخت دستگاه‌های تولید گز نمی‌تواند در خرید این دستگاه‌ها به ما کمک قابل توجه‌ایی کند. مخصوصا که تا شناختی از انواع این دستگاه نداشته باشیم نمی‌توانیم در مورد قیمت آن تصمیم‌گیری شایسته‌ای داشته باشیم.

پرطرفدار بودن این نوع از شیرینی که گز نام دارد و بازار پررونق آن نه تنها در ایران بلکه در سطح جهانی بر کسی پوشیده نیست و این خود دلیل روشنی است تا فروش دستگاه‌های تولید گز به عنوان یکی از راه‌های کسب درآمد مورد توجه قرار بگیرد و قیمت ساخت دستگاه‌های تولید گز را تحت شعاع خود قرار دهد.

ما در این مقاله کوتاه بر آن شدیم تا از منابع معتبر و مطمئن مطالب مفیدی در رابطه با دستگاه تولید گز و انواع آن صحبت کنیم تا بتوانیم آگاهی بیشتری در مورد قیمت این دستگاه کسب کنیم.

انواع دستگاه‌های تولید گز

در تولید گز دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود که این دستگاه‌ها عبارت‌اند از:

  • دیگ پخت یا پاتیل
  • مخلوط کن شربت ساز یا میکسر
  • همزن پارویی
  • دستگاه چرخ گز
  • دستگاه شیرینگ

 برش دیسکی یکی از انواع دستگاه‌های تولید گز می‌باشد و همان‌طور که ذکر شد آگاهی از قیمت ساخت دستگاه‌های تولیدی گز مستلزم شناخت انواع این دستگاه‌ها می‌باشد که در ادامه تعریف هر کدام آورده شده است. البته ناگفته نماند علاوه بر موارد فوق دستگاه‌های برش، پهن کن، رول کن و پرس گز در بسیاری از واحدهای گزسازی اصفهان و دیگر نقاط کشورمان استفاده می‌شود و قطعاً عواملی چون جنس، راحتی کاربرد، مصرف بهینه برق، اندازه و چند کاربردی بودن یک دستگاه در قیمت مؤثر است و از دید مشتری آگاه پنهان نمی‌ماند.

دستگاه گزسازی با حرارت مستقیم

دستگاه پاتیل یا دیگ پخت

پاتیل یا دیگ پخت برای حرارت دادن فرآورده‌های پخت مانند شربت‌ها، پاستیل و تافی چه در حد کم یا زیاد استفاده می‌شود و می‌توان گفت دیگ‌های دوجداره از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کنند و حتی می‌توان برای بهره‌برداری بیشتر پاتیل‌ها را کنار هم نصب کرد تا بخارات حاصل شده هدر نرود و توسط لوله‌های عایق بندی شده حرارات بیشتری به محصول منتقل شود.

قطعا وقتی مشتری بداند که این دیگ در جنس‌های مسی، آلومینیوم و استیل ساخته می‌شود تا توان حرارت دهی بالا را بدون ضایعات داشته باشد با کمی تحقیق و استفاده از تجربیات دیگران و با توجه به نوع کار خود می‌تواند تصمیم‌گیری کند که چه نوع دیگری را خریداری کند و این مطلب قبل از قیمت ساخت دستگاه‌های تولیدی گز دغدغه خریداران است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588
دستگاه همزن یا مخلوط کن با قیمت مناسب که برای آماد سازی مواد اولیه استفاده می‌شود

دستگاه بسته‌بندی تولید گز (پیلوپک یا گز پیچ)

نام دیگر این دستگاه که جزء دستگاه‌های بسته‌بندی است، دستگاه بسته‌بندی بالشتکی افقی است و این به علت شکلی است که در نهایت به محصول داده می‌شود و قطعا جدا از مبحث تبلیغات، کیفیت این دستگاه‌ها است که قیمت ساخت دستگاه‌های تولیدی گز را برای بازار فروش تعیین می‌کند.

به عنوان نمونه می‌توان انواع آن‌ها را به شرح زیر نام برد

  • جنس دستگاه که از زنگ زدگی جلوگیری کند
  • توانایی بسته‌بندی محصولات در اندازه‌های متفاوت با کمترین ضایعات و یا حتی بدون ضایعات
  • سرعت دستگاه

از جمله مواردی است که برای مشتری مهم است و بر قیمت نیز تأثیرگذار و در بازار خرید نمی‌توان از موارد فوق چشم‌پوشی کرد، قابلیت نصب سلفون تا عرض ۲۵ سانتی‌متر می‌باشد که علاوه بر بسته‌بندی گز برای بسته‌بندی قند حبه، مسقطی، شکلات و محصولاتی از این قبیل از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است که می‌تواند بر قیمت تأثیرگذار باشد.

دستگاه برش گز در اندازه‌های مشخص شده

دستگاه مخلوط کن شربت ساز یا میکسر

این دستگاه برای پاشیدن یک ماده درون سایر ترکیبات و به عبارتی برای آماده سازی مواد اولیه، خمیر شکلات و سایر فرآورده‌های قنادی استفاده می‌شود. بدنه این دستگاه از استیل و دوجداره است و البته و بعضی هم سه جداره می‌باشد و موادی چون آب، شکر و گلوکوز مایع را در حد شفافیت محلول مخلوط می‌کند تا تولیدکننده بتواند محصولی با کیفیت بهتر و به عبارتی محصولی مشتری پسند تحویل بازار دهد به گونه‌ایی که قیمت ساخت دستگاه‌های تولیدی گز را تحت‌الشعاع خود قرار دهد.

دستگاه‌ تولید گز شکل‌دهی به‌ صورت گل‌ریز و گل‌درشت

همان‌طور که از نام دستگاه مشخص است این نوع برای شکل دهی خمیر گز به اشکال مختلف استفاده می‌شود و کالایی است که همه تولیدکنندگان گز به آن احتیاج دارند و مسلم است که در این راستا قیمت ساخت دستگاه‌های تولیدی گز مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد چرا که چنانچه قیمت این نوع دستگاه‌های مرتبط از حدی فراتر رود تولیدکننده متضرر می‌شود و این مشکل در دایره‌ای بسته، مشتری و بازار مصرف را هم درگیر می‌کند.

این دستگاه در مرحله اول شکل استوانه‌ای به گزها می‌دهد و در مرحله بعد با استفاده از تیغه‌های دستگاه شکل گل ریز و گل درشت به آنها داده و به بازار عرضه می‌شود و کام ما را شیرین می‌کند.

گز مرغوب و صادراتی اصفهان و با قیمت مناسب که با دستگاه مخصوص برش خورده

دستگاه جت پرینتر (Jet printer)

دستگاهی است که برای چاپ مشخصات محصول استفاده می‌شود و این مطلب منوط به این است که از قبل مشخصات مورد نظر را در کامپیوتر ذخیره کنیم و در مرحله بعد با استفاده از چشم الکتریکی که بر روی دستگاه تعبیه شده است اطلاعات مورد نظر را بر روی بسته‌های مورد نظر چاپ می‌کند.

در واقع می‌توان گفت تمام تولیدکنندگان برای حفظ برند خود در دنیای رقابت خواسته یا ناخواسته ملزم به خرید چنین دستگاهی هستند و قطعا تولیدکننده ما باز هم به واژه قیمت می‌رسد که باید صنف تولیدکنندگان گز با همکاری مسئولین مربوطه به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

در این نوشتار انواعی از دستگاه‌های تولیدی گز معرفی شد تا متقاضیان این نوع از دستگاه‌ها با آگاهی و شناخت بیشتری در حوزه قیمت ساخت دستگاه‌های تولیدی گز وارد شوند و قبل از خرید نکات ضروری را مد نظر قرار دهند. امید است که مثمر ثمر واقع شود.

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط :

پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید