شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

همه چیز درباره صادرات انواع گز

آنچه در این مقاله می خوانید...

دریافت امتیاز نمایندگیافراد ساکن خارج از کشور در صورتی که قصد دریافت امتیاز نمایندگی محصول مذکور را داشته باشند لازم است ابتدا با شرکت تولیدی مذاکره داشته و بعد از انجام توفقات لازم در کشور مقصد نمایندگی مخصوص به این محصول را راه اندازی نمایند این اقدام با توافق طرفین و صادرات انواع گز به کشورهای خواهان این محصول آغاز می شود.فروش انواع گز صادر شده در مغازه های محصولات ایرانیصادرات انواع گزتولید و صادرات انواع مختلف گز به خارج از کشوردریافت امتیاز نمایندگیفروش انواع گز صادر شده در مغازه های محصولات ایرانیجمع بندیاینستاگرام مارو دنبال کنید
صادرات انواع گز
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588

دریافت امتیاز نمایندگی

افراد ساکن خارج از کشور در صورتی که قصد دریافت امتیاز نمایندگی محصول مذکور را داشته باشند لازم است ابتدا با شرکت تولیدی مذاکره داشته و بعد از انجام توفقات لازم در کشور مقصد نمایندگی مخصوص به این محصول را راه اندازی نمایند این اقدام با توافق طرفین و صادرات انواع گز به کشورهای خواهان این محصول آغاز می شود.

فروش انواع گز صادر شده در مغازه های محصولات ایرانی

افراد می توانند برای فروش انواع گزهای صادر شده با کارخانه مد نظر توافق کنند تا به صورت سالانه و یا ماهانه برای آن ها محصولات تولیدی را ارسال کنند و این افراد در فروشگاه های خود که در آن تنها محصولات ایرانی و سنتی فروخته می شود آن را ارائه دهند.

صادرات انواع گز

گز یکی از اصیل ترین، خوش مزه ترین و قدیمی ترین شیرینی های موجود در ایران بوده و اولین بار در شهر اصفهان طبخ شده است. این شیرینی لذیذ دارای طرفداران بسیاری بوده و خیلی زود مورد استقبال عموم مردم در داخل و خارج از کشور قرار گرفته است. صادرات انواع گز برای بسیاری از کشور ها انجام می شود و از محبوبیت خاصی نیز بر خوردار می باشد. لازم به ذکر است که کارخانه ها و کارگاه های تولیدی انواع گز سعی دارند همواره محصولاتی برای داخل کشور و یا صادرات به کشورهای دیگر تهیه نمایند.

 

تولید و صادرات انواع مختلف گز به خارج از کشور

تولید و صادر انواع گز به خارج از کشور ایران توسط کارخانه های تولید گز هر ساله با قدرت زیادی انجام شده و کیفیت آن نیز مثال زدنی می باشد. انواع گزهای صادراتی عبارتند از:

·        انواع گز درجه یک و اعلا انگبینی دارای پسته

·        گز لقمه مخصوص پسته ۴۲ درصدی

·        گز لقمه ای زعفرانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت فروش محصولات و بهره گیری از مشاوره در امر خرید، فروش و صادرات با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09120518588

·        گز آردی بادامی

·        گز آردی پسته ای

·        گز لقمه ای ترکیبی

·        گز لقمه ای بادامی

·        گز لقمه ای پسته ای دارای بسته بندی چوبی

همان طور که پیش تر گفتیم گزهای تولیدی کارخانه های معتبر و بزرگ موجود در شهرهایی از قبیل کرمان، اصفهان و غیره به کشورهای مختلف دنیا توزیع و صادر می شود. این کشورها عبارتند از: کشورهای اروپایی، آمریکا، کشورهای خلیج فارس و غیره. این کار یعنی صادرات انواع گز به کشورهای دنیا باعث می شود تا مردم جهان بیش تر با این شیرینی لذیذ آشنا شوند و یا ایرانی های ساکن این کشورها راحت تر به این خوراکی اصیل دسترسی داشته باشند.

کارخانه های تولید گز همواره در تلاش اند تا بهترین و جدیدترین محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کنند زیرا با این کار هم بازار کار خود را افزایش می دهند و هم تعداد مشتریان خود را روز به روز بیش تر از پیش می کنند. در غیر این صورت اگر کارخانه ها و کارگاه های تولید گز قصد صادر کردن محصولات بی کیفیت به خارج از کشور را داشته باشند به تدریج مشتریان خود را از دست داده و دیگر سود چشم گیری نصیبشان نخواهد شد. برای فروش و صادرات انواع و اقسام گز روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از:

صادرات انواع گز
صادرات انواع گز باعث دسترسی آسان تر هموطنان ایرانی ساکن در کشورهای خارجی به این شیرینی اصیل می شود.

دریافت امتیاز نمایندگی

افراد ساکن خارج از کشور در صورتی که  قصد دریافت امتیاز نمایندگی محصول مذکور را داشته باشند لازم است ابتدا با شرکت تولیدی مذاکره داشته و بعد از انجام توفقات لازم در کشور مقصد نمایندگی مخصوص به این محصول را راه اندازی نمایند این اقدام با توافق طرفین و صادرات انواع گز به کشورهای خواهان این محصول آغاز می شود.

فروش انواع گز صادر شده در مغازه های محصولات ایرانی

افراد می توانند برای فروش انواع گزهای صادر شده با کارخانه مد نظر توافق کنند تا به  صورت سالانه و یا ماهانه برای آن ها محصولات تولیدی را ارسال کنند و این افراد در فروشگاه های خود که در آن تنها محصولات ایرانی و سنتی فروخته می شود آن را ارائه دهند.

صادرات انواع گز
صادرات انواع مختلف گز توسط کارخانجات و کارگاه های تولیدی با نام آشنا و معتبر انجام می پذیرد.

جمع بندی

به طور کلی محصولات گز ایران بسیار در همه نقاط جهان طرفدار داشته و مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است به همین دلیل شرکت ها و کارخانه های تولیدی همه ساله محصولاتی متنوع و با کیفیت را برای فروش به خارج از کشور صادر کرده و علاوه بر معرفی این محصول به افراد خارجی برای کشور ما نیز این کار مزایای زیادی از قبیل رونق اقتصادی خواهد داشت. با صادرات انواع گوناگون گز به خارج از کشور علاوه بر هموطنان ایرانی افراد خارجی نیز می توانند به راحتی به این شیرینی لذیذ و اصیل ایرانی دسترسی داشته باشند؛ و با این کار یعنی صادرات انواع گز به تمامی نقاط دنیا این شیرینی خوش مزه را می توان در اختیار عموم مردم قرار داد.

اینستاگرام مارو دنبال کنید

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید