شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • دوازده بعلاوه چهار =

بررسی فروش سوهان گزی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقدمهاهمیت بسته بندی و فروش سوهان گزی صادراتیمزایای استفاده از Manax در نگهداری سوهان گزی صادراتینتیجه گیریمحصولات مرتبط:
فروش سوهان گزی صادراتی
[sc name="contact-post"]

مقدمه

سوهان نوعی شیرینی سنتی است که در گروه حلوا قرار می گیرد و عمدتا با استفاده از گندم تهیه می شود. مواد اصلی مورد استفاده در پخت سوهان عبارتند از آب، آرد سبوس دار، سبوس گندم، شکر، روغن، زرده تخم مرغ، زعفران، پسته و هل .نوع روغن و کره مورد استفاده در ساخت سوهان از عوامل مهم در تعیین کیفیت آن است. سوهان نرم که به دندان نمی چسبد، کیفیت خوبی دارد. سوهان با کیفیت پایین را می توان با چشیدن آن به راحتی تشخیص داد که ناشی از کیفیت پایین مواد اولیه آن است. کیفیت سوهان در رضایت مشتری نسبتاً مهم است و می تواند منجر به افزایش نرخ صادرات آن و تأمین سهم بازار بین المللی شود. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با فروش سوهان گزی صادراتی لازم است ادامه مطلب را بررسی کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

فروش سوهانفروش سوهان

اهمیت بسته بندی و فروش سوهان گزی صادراتی

بسته بندی سوهان و بررسی فروش سوهان گزی صادراتی با هدف حفظ، نگهداری و افزایش کیفیت آن به دلیل وجود روغن های غیر اشباع در فرآوری سوهان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین استفاده از محصولات خشک مورد استفاده در سوهان، مانند پسته و بادام موجب شده در طعم آن تاثیر بسزایی داشته باشد. این محصول مستعد اکسیداسیون روغن در حضور اکسیژن است که به نوبه خود می تواند محصول غذایی را آلوده کند. این واکنش همچنین می تواند در روغن فیلتر شده به دلیل نوارهای اشباع نشده اتفاق بیفتد .نتیجه این فرآیند، رنگ تیره و ظاهر بو و طعم بد در سوهان است. این واکنش نوعی Rancidity در روغن است و می تواند خطرات طولانی مدت برای سلامتی نیز داشته باشد.

بسته های Manax نیازی به تزریق گاز (MAP) و ماشین آلات مخصوص بسته بندی ندارند و قادرند روند اکسیداسیون را در سوهان متوقف کنند. با کمک این بسته بندی می توان امیدوار بود که مدت زمان نگهداری و کیفیت سوهان تا ۶ ماه حفظ شود.

بسته بندی و فروش سوهان گزی صادراتیبسته بندی و فروش سوهان گزی صادراتی

مزایای استفاده از Manax در نگهداری سوهان گزی صادراتی

توقف واکنش های Rancidity

حفظ بو و طعم سوهان

[sc name="contact-post"]

فروش محصولات شیرینی پزی بالاخص فروش سوهان گزی صادراتی، شامل رعایت بخش اصلی رژیم متعادل در پخت بسیاری از محصولات شیرینی پزی است که به صورت صنعتی و شرکتی تولید و عرضه می شود. محصولات شیرینی پزی، طبق تعریف موسسه استاندارد ایران، به محصولاتی اطلاق می شود که عمدتا حاوی قند و روغن هستند. سوهان یکی از محصولات قنادی تولید شده در قم است. ترکیبات اصلی این محصول آرد، جوانه گندم، شکر، روغن، تخم مرغ، زعفران و هل است.

در فروش سوهان گزی صادراتی باید گفت که این مورد به اشکال مختلف تولید شده و توسط پسته و بادام تزئین شده است. تولید روزانه سوهان در قم حدود ۲۵ تن است که ۲۰ تن آن به خارج از استان صادر می شود و مابقی در این استان به فروش می رسد. این محصول به کشورهای اروپایی و آسیای مرکزی نیز صادر می شود. بیشتر محصول در کارخانه های کوچک و مابقی در مراکز صنعتی بزرگ تولید می شود. دریافت کد بهداشتی برای تولیدکنندگان ضروری است. در هر صورت، فقط چند تولید کننده موفق به دریافت این کد شدند. استانداردهای تعریف شده برای سوهان باید بررسی و مورد استفاده قرار گیرند.

نتیجه گیری

در فروش سوهان گزی صادراتی برخی از تولیدکنندگان موفق به اخذ و دریافت کدهای بین المللی در این حوزه شده اند. علاوه بر این، تعدادی از تولید کنندگان موفق به دستیابی به گواهی های تجزیه و تحلیل خطر و نقطه کنترل بحرانی (HACCP) و گواهینامه های ISO-9001 و ۲۲۰۰۰ شده اند. سوهان در یک فرآیند چهار مرحله ای تولید می شود که ماشین ها دو مرحله اول را انجام می دهند و دو مرحله نهایی از طریق درگیری دست انجام می شود که احتمال آلودگی به عوامل بیماری زای منتقل شده توسط انسان را افزایش می دهد، مانند استافیلوکوکوس اورئوس و انواع مختلف انتروباکتریاسه. پوسیدگی شیرینی شامل فساد فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی است.

در فروش سوهان گزی صادراتی، بررسی کردن آلودگی میکروبی محصولات قنادی از نظر مسائل بهداشتی و اقتصادی حیاتی است. این نوع فساد زمان ذخیره سازی را کوتاه کرده و باعث بروز مسمومیت غذایی می شود. با توجه به مصرف زیاد این محصولات، اجرا و کنترل میکروبیولوژیکی به منظور افزایش ماندگاری و حفظ کیفیت محصولات مهم است. آلودگی می تواند منابع گوناگونی مانند دست کارگران، مواد اولیه یا تجهیزات و مواد مختلف داشته باشد که باید پیگیری های لازم در این زمینه صورت گیرد.

سوهان گزیسوهان گزی

 

محصولات مرتبط:

پولکی

نبات

مقالات مرتبط:

خرید آنلاین سوهان قم و انواع آن

نکاتی که باید هنگام خرید و فروش سوهان گزی بدانید!

 

مارادراینستاگرام دنبال کنید.

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 منهای هفت =

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133758522
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دروازه پرداخت معتبر
Call Now Buttonتماس بگیرید