شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • هشت منهای پنج =

گز مظفری درجه یک قیمت عمده سفارشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

گز مظفری درجه یک قیمت عمده سفارشیفروش گز ۲۸ درصد لقمه ای پسته ایگز لقمه ای مخلوط پسته و بادام ۴۵۰ گرمی ۲۸ درصدگز ۳۳ درصد ممتاز مخلوط برای کادوبیدمشک و مغز پسته در گز مظفری درجه یک ۳۳ درصدگز حبه ای ۳۳ درصد با مغز پسته و بسته بندی ۲۰۰ گرمیگز مظفری درجه یک آردی با جعبه فلزیشیر خشت و مصرف آن در گزهای کارخانه مظفریمهم ترین خواص گز مظفری درجه یک مخلوطمهمترین خواص بادام و ترکیب با گز ممتازگز سکه ای آردی با مغز بادام و درصد مناسبانواع گز آردی و دلیل وجود آرد در بسته بندینکات اساسی در خرید گز مظفری درجه یک اصل از مراکز فروش
[sc name="contact-post"]

گز مظفری درجه یک اصالت و کیفیت خاص خود را داشته و به صورت سفارشی و قیمت عمده فروش فوق العاده، یکی از محصولات بسیار خواستنی مشتریان در بازار است. برای دریافت قیمت و خدمات فروش با کارشناس ما تماس حاصل فرمایید.

گز مظفری درجه یک قیمت عمده سفارشی

قیمت انواع گز در روزهای گذشته بخاطر افزایش قیمت مواد اولیه تشکیل دهنده آن رو به فزونی گذاشته و زمینه را برای ورود اجناس تقلبی باز کرده است. از خریداران محصولات گز اصفهان انتظار میرود قبل از خرید به اصالت محصولات توجه ویژه داشته باشند و قیمت را با دفتر فروش و یا کارخانه استعلام کنند.
گز مظفری درجه یک، یکی از بزرگترین تولید کنندگان گز و انواع آن در اصفهان است که با تولیدات محصولات سفارشی و صادراتی، امکان فروش عمده انواع گز را برای تجار و بازرگانان را نیز فراهم آورده است.
برای اطلاع از قیمت عمده فروشی محصولات گز مظفری با دفتر فروش و یا کارخانه در تماس باشید تا قیمتها را به روز و بدون واسطه دریافت نمائید. همچنین خرید خود را نیز بدون واسطه و به هر میزان میتوانید مستقیماً سفارش دهید.

گز مظفری درجه یک

فروش گز ۲۸ درصد لقمه ای پسته ای

یکی از بهترین نمونه های تولید شده در کارخانه گز مظفری که استقبال خوبی از آن شده است و در بسته بندی ۴۰۰ گرمی در اختیار مشتریان گرامی قرار میگیرد، گز مغز پسته ای ۲۸ درصد و لقمه ای است.
گز لقمه ای مغز پسته ۲۸ درصد مظفری با دارا بودن ویژگی وزن و درصد مناسب مغز پسته در آن قیمت خود را تعدیل کرده و برای همگان قابل خرید و استفاده میباشد.
کیفیت در تولید این نمونه گز بصورت ویژه انتخاب شده است و تمامی لقمه ها درون لفاف پلاستیکی بسته بندی شده اند تا از چسبیدن آنها به هم جلوگیری شود.
جعبه اصلی بسته بندی این نوع گز از مقوا با کیفیت بالا میباشد و مغز پسته درون آن نیز از بهترین کیفیت برخوردار است. قیمت گز لقمه ای مغز دار، با توجه به میزان خرید شما قابل تغییر است.

گز لقمه ای مخلوط پسته و بادام ۴۵۰ گرمی ۲۸ درصد

با افزودن بادام به گز ۲۸درصد مغز پسته ای، محصول جدیدی را به بازار عرضه مردند که هم از نظر تنوع و هم از لحاظ مغذی بودن، ارزش بسیاری دارد. نمونه این نوع گز را کمتر تولید کننده ای دارد و کیفیت آن نیز در میان تولیدات دیگر بسیار بالاتر است.
گز مخلوط تبدیل به میان وعده ای بسیار غنی و سرشار از مواد مغذی شده است که برای مصرف بسیاری در تناسب است.
گز مخلوط بادام و پسته را میتوان به نوعی معجون جامد دانست که در کارخانه گز مظفری در خط تولید مجزا قرار دارد.
برای تولید این محصول بهترین مواد اولیه انتخاب میشود تا کیفیت آن همچنان در سطح بالا قرار داشته باشد تا برای خرید عمده و صادرات به دیگر کشورها مناسب باشد.
جعبه مقوائی با کیفیت، وزن مناسب و مخلوط بادام و پسته از ویژگیهای ظاهری این نمونه از گز مظفری درجه یک است.

گز مظفری درجه یک

گز ۳۳ درصد ممتاز مخلوط برای کادو

تولیدات گز در کارخانه مظفری تنها برای فروش عمده و یا مصرف تولید نمیشود و سعی بر آن شده است تا نیاز های شما را شناخته و نسبت به رفع آن نیز اقدامات مناسب برداشته شود.
پذیرائی کردن در ذات ما ایرانی هاست و چه بهتر که پذیرائی از دوستان و مهمانان عزیزمان را با محصول سنتی ایرانی و مختص اصفهان انجام دهیم.
بسته بندی گز  مظفری درجه یک ۳۳ درصد ممتاز و مقدار مغز مخلوط در آن طوری انتخاب شده است تا برای کادو و هدیه دادن هم مناسب باشد.
بسته بندی خاص نیاز به استفاده از روکش ندارد و به تنهائی میتواند گزینه بسیار مناسبی برای این منظور باشد.
۴۰۰ گرم وزن در این نمونه موجب تناسب در قیمت شده و هزینه قابل توجهی را به اقتصاد خانواده تحمیل نمیکند.
نمونه های این نوع گز را در فروشگاه ها و قنادیهای سراسر کشور مشاهده میکنید.

[sc name="contact-post"]

بیدمشک و مغز پسته در گز مظفری درجه یک ۳۳ درصد

بیدمشک درخت یا درختچه‌ ای زینتی است؛ که گلهای آن زرد کمرنگ می باشد و سنبله‌ های بید مشک دارای اسانس‌های معطر و خاستگاه و محل رویش گلهای این گیاه در شمال ایران، اصفهان، کرمان و شیراز می‌باشد.
گل‌های این درختچه که اواخر زمستان تا اوایل بهار می‌شکفد عطر و بوی خاصی دارد.
از قدیم خلال پسته را با گل بید مشک مخلوط کرده و به مدت چند روز نگهداری می‌کردند تا عطر و بوی گل بید مشک را به خود جذب کند. برای تولید گز بید مشکی از خلال‌های معطر به بید مشک استفاده می‌کنند. البته روش بهتر و همراه با بهداشت بیشتر همان روش استفاده از عرق بید مشک است.
با افزودن عرق بید مشک به گز، طعم آن بهتر می‌شود و خواص اصلی بیدمشک که بوی بسیار خوشآیند آن و تقویت‌ کننده و آرام‌ بخش و خواب‌ آور می باشد حفظ شده است.

فروش گز مظفری درجه یک فوق

گز حبه ای ۳۳ درصد با مغز پسته و بسته بندی ۲۰۰ گرمی

برای دریافت بهترین و مناسب ترین قیمت انواع گز مظفری درجه یک باید بتوانیم گزها را در دسته بندی های مجزا بررسی نمائیم.
دسته بندی ها را میتوانیم بر مبنای نوع تولید و یا از نظر مواد تشکیل دهنده و وزن در ردیفهای مجزا قرار دهیم.
هر کدام از این دسته بندی ها میتواند از طرف فروشندگان با قیمتهای متفاوتی اعلام شوند، ولی آنچه در این دسته بندی ها اهمیت پیدا میکند وجود و یا عدم وجود مغزهای پسته، بادام در آنهاست.
تاثیر وجود این مغزها و نوع آنها میتواند قیمت را افزایش یا کاهش دهند. مواد اولیه موجود در گزهای مغزدار به وجود مغز خلاصه نمیگردد و برش آنها هم در تولید آن و قیمت نقش دارند.
گز حبه ای ۳۳ درصد با مغز پسته برای مصرف روزانه و در کنار نوشیدنی هم در منزل و هم در محل کار طراحی و تولید شده است.

گز مظفری درجه یک آردی با جعبه فلزی

دسته بندی با مغزهای مورد استفاده در تولید انواع گزها از آن جهت اهمیت دارد که تاثیر مستقیم روی قیمت دارند.
درصد های مختلف مغزها در تولید باعث افزایش قیمت خواهد شد، ضمن اینکه با افزایش درصد مغزها به گز و استفاده از آرد مخصوص و بسته بندی فلزی نیز تاثیر مهمی در افزایش قیمت خواهد داشت و آنها را برای نوارد خاص مانند دادن کادو انتخاب میکنند.
درصد گزهای موجود در بازار را میتوانیم از ۱۰ تا ۵۰ درصد ببینیم ولی اهمیت گز ۳۳ درصد در این است که مزه و طعم واقعی گز حس خواهد شد و در ترکیب با مغز پسته، مزه غالب برای نوش جان کردن همان مزه واقعی گز اصیل اصفهان می باشد.
استفاده از آرد هم در این میان میتواند به عطر و طعم اضافه نماید که این موضوع از جهت قیمت و نگهداری برای مدت طولانی در خور توجه است.

قیمت گز مظفری درجه یک

شیر خشت و مصرف آن در گزهای کارخانه مظفری

لغت شیرخشت به معنی صمغ مشابه شیر است؛ چون خشت به معنی صمغ است. بهترین شیرخشت تکه‌های بزرگ سفید و شیرین خالص است که چون در دهان و یا در فراورده ای مخلوط شود، زود حل می شود و زبان را بسیار شیرین و سرد میکند و شیرینی آن با عسل و شکر متفاوت و طبیعت آن گرم و در رطوبت معتدل است.
استفاده از شیر خشت در گز مدتهاست باب شده است و کارخانجات معتبر در تهیه آن اقدام میکنند.
انواع گز شیر خشتی با درصدهای متغیر بادام و پسته و نمونه های ساده و آردی در کارخانه گز مظفری درجه یک تولید و با بسته بندی های مختلف از جهت مصارف شخصی و کادو تولید و عرضه میگردد.
همچنین قابل ذکر است گز شیر خشتی ممتاز با مغز بادام و پسته و ۳۳ درصد بعلاوه وزن های متنوع برای صادرات نیز وجود دارد.

مهم ترین خواص گز مظفری درجه یک مخلوط

برای این که خواص گز مظفری درجه یک مخلوط را بهتر بشناسیم به مواردی از قبیل کمک در بهبودی هضم که در عملکرد سیستم گوارش تاثیر مثبت دارد اشاره می کنیم.
به دلیل منبع غنی ویتامین موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و این شیرینی لذیذ اضطراب و استرس را از بین می‌برد و برای زنان باردار بسیار مفید است، ولی در مصرف آن باید جانب احتیاط را رعایت کنند.
به هر حال در نظر داشته باشید که مهم ترین خواص این ماده دلچسب نمی تواند استفاده از آن را نامحدود کند.

برای تهیه و خرید بهترین گز مظفری درجه یک اعلاء با کیفیت و قیمت عالی با کارشناسان ما در فروش تماس حاصل فرمایید.

فروش انواع گز مظفری درجه یک

مهمترین خواص بادام و ترکیب با گز ممتاز

اگر چه جثه بادام بسیار ریز است اما هرگز از خواص بیشمار آن برای بدن غافل نشوید. شما می توانید با مصرف بادام بدن خود را از ابتلا به بسیاری از بیماری ها نجات دهید.
با خواص بیشماری که انواع بادام دارد، شما می توانید نیازهای بدن خود به ویتامینها و مواد معدنی را برطرف کنید، همچنین جایگاه بادام فقط در ظرف آجیل و کنار سایر مغزهای دیگر نیست. زیرا از بادام برای تهیه سالادها و برخی غذاهای خاص و در اصفهان برای تولید انواع گز با درجه ممتاز استفاده میکنند.
همچنین تهیه نوشیدنی از شیر بادام برای تقویت هوش و حافظه کودکان بسیار مفید است. یکی از خواص بی نظیر بادام حفظ سلامت و زیبایی پوست و مو است.
بادام درختی به دلیل دارا بودن ویتامین های گروه آ و ب و همچنینی ویتامین دی و منیزیوم برای سلامت و زیبایی پوست و مو بسیار مفید است.

گز سکه ای آردی با مغز بادام و درصد مناسب

آنچه به گز شیرین اصفهان هویت داده و آنرا در جهان خاص نموده است همین عصاره و شهد شگفت‌انگیز انگبین یا گزانگبین است.
از سوغاتی های معروف و کمیاب اصفهان که شیرینی مطبوع و دلنشین آن زبانزد خاص و عام است گز انگبین می باشد که در اطراف این شهر درست می شود.
برای تهیه گز از شکر، سفیده تخم مرغ، مغز بادام، پسته، هل و گلاب استفاده می‌شود. برخی تولیدکنندگان گز از نوعی ماده به نام بادکا نیز استفاده می‌کنند.
گز مظفری درجه یک با بالاترین کیفیت و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه، بصورت کاملاً بهداشتی و تحت نظارت کنترل کیفیت صورت می گیرد و از این لحاظ توانسته موفقیت های بی نظیری را در میان تولید کنندگان این محصول در کشور بدست بیاورد.

خرید بهترین گز مظفری درجه یک

انواع گز آردی و دلیل وجود آرد در بسته بندی

آرد موجود در جعبه گز جهت حفظ و نگهداری گز از مورد استفاده قرار می گیرد که وزن خالص گز درون جعبه شامل وزن آرد نمی باشد. مشخصات آرد موجود در جعبه های گز آردی باید با رطوبت حداکثر ۱۴ % و از نظر آلودگی تحت کنترل و نظارت کارشناسان کنترل کیفی قرار گیرد.
میزان سبوس گیری این آرد بسیار زیاد است و آز آرد سه صفر برای تهیه ی نان استفاده نمی شود.
انواع گز آردی با مغزهای پسته و بادام بطور عام در موقع پرداخت و شکل دهی، به اشکال مختلف مانند مربع، دایره و … برش داده میشود و در موقع بسته بندی در داخل آرد قرار داده می شود.
جهت شکل دهی گزهای سکه ای، ماده تولید گز را بصورت لوله های باریک در آورده سپس نوارهای باریک تولید شده به تکه های کوچک تبدیل و با دستگاه پرس به شکل دایره پرداخت می شود.

قیمت گز مظفری درجه یک

نکات اساسی در خرید گز مظفری درجه یک اصل از مراکز فروش

گز اصفهان همیشه مورد توجه مسافران و گردشگران بوده و کیفیت و کمیت انواع تولیدات گز توسط برندهای معروف مانند کارخانه گز مظفری درجه یک بسیار عالی است و بهداشت به صورت کامل و تحت نظارت مستقیم عوامل و ارگان های ذیربط در آنها رعایت می‌شود.

نکته مهم و ضروری در مورد خرید گز این است که مردم به اشتباه گز خوب را از روی سفیدی آن می‌شناسند اما خریداران باید به ترکیبات و مشخصه فنی گز که بر روی پشت جعبه وجود دارد توجه کنند و خرید خود را از مراکز معتبر و یا کارخانه اصلی انجام دهند.

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • سیزده بعلاوه دو =

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133758522
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دروازه پرداخت معتبر
Call Now Buttonتماس بگیرید