گز آرتا

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • هفت + هفت =

بهترین شهر در فروش گز با قیمتی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

زادگاه گز ایراناز اصفهان تا خراسانارزان ترین گز ایران در اصفهان· فراوانی مواد اولیه· دایره فروشندگان· تنوع محصولاتمحصولات مرتبط:
فروش گز با قیمتی ارزان

گز یکی از شیرینی های پرطرفدار ایران زمین است که هر کدام از ما، حداقل یک بار مزه آن را چشیده و یا تصمیم به خرید آن گرفته ایم. یافتن مکانی که فروش گز با قیمتی ارزان یکی از خدمات آن باشد، از دغدغه های اساسی مسافران و همچنین علاقه مندان به این شیرینی لذیذ است.

زادگاه گز ایران

بالغ بر ۹۰ درصد گز ایران در اصفهان تولید می‌شود و هم‌اکنون نزدیک ۴۵۰ واحد تولیدی در اصفهان به تولید این شیرینی آردی محبوب مشغول هستند. هر سال حدود ۶۵۰ هزار تن گز در استان اصفهان تولید می‌شود. گز اصفهان، از محصولاتی است که اولین بار از  ایران و در زمان قاجاریه به جهان عرضه شد. در حال حاضر در کنار صنعتی شدن کارگاه‌های تولید گز در استان اصفهان، نام های قدیمی تولید گز اصفهان که اکثراً مربوط به دوران اواخر قاجاریه و پهلوی هستند، همواره به تولید و فروش گز با قیمتی ارزان به صورت خانوادگی، مشغول هستند.

گز پسته ای که در اصفهان بسیار  پرطرفدار استگز پسته ای که در اصفهان بسیار  پرطرفدار است

از اصفهان تا خراسان

از حدود ۴۵۰ سال پیش و پیدایش صفویان که شیرینی گز از شهر اصفهان ظهور کرد، طعم و مزه این سوغاتی بار ها به دهان ایرانیان و پارسی زبانان رسیده است. با گذشت سال ها و افزایش محبوبیت گز میان اقلیم های مختلف ایران، درخواست و تقاضای این کالا در ایران بالا گرفت و همین کمبود باعث انتقال دستور طبخ این شیرینی به سایر استان های ایران شد. پس از اصفهان، فارس، یزد، همدان و کرمان هم به صف تولید گز پیوستند. در حال حاضر گز در تمامی استان های کشور تولید می شود و فروش گز با قیمتی ارزان میان فروشندگان نسبت به گذشته فراگیر تر شده است، با این حال تفاوت قیمت گز در استان ها کاملا قابل تشخیص است و این شیرینی در برخی از استان ها با قیمت کمتری به فروش می رسد.

ترکیب چای و گز لقمه ای بسیار محبوب استترکیب چای و گز لقمه ای بسیار محبوب است

ارزان ترین گز ایران در اصفهان

علاوه بر کیفیت، در زمینه قیمت تمام شده برای مصرف کننده نیز می توانیم اصفهان را پیشتاز رقابت استان ها در تولید گز بدانیم. ارزان ترین گز ایران در اصفهان تهیه و به فروش می رسد. پس از اصفهان می توانیم به ترتیب از یزد، فارس و کرمان، گز های با قیمت مناسب خریداری کنیم. فروش گز با قیمتی ارزان در اصفهان با گذشت زمان، نسبت به سایر استان ها افزایش یافت و دلیل این تفاوت قیمت در استان ها وابسته به مواردی است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

· فراوانی مواد اولیه

یکی از مواد اصلی تهیه گز که به صورت طبیعی در مناطق گرم و خشک یافت می شود و به نوعی یک قند طبیعی به حساب می آید، گزنجبین نام دارد. گزنجبین در اصفهان به فراوانی یافت می شود، به راحتی قابل کشت و بهره برداری است و البته قیمت ارزان و قابل قبولی دارد که دست تولید کنندگان گز را در تهیه مواد اولیه کمی بازتر می کند

· دایره فروشندگان

در اصفهان به دلیل فراوانی فروشندگان گز و شیرینی جات، رقابت فروش میان عرضه کنندگان بسیار زیاد است و در نتیجه قیمت نهایی برای مصرف کننده ارزان تر می باشد. فروش گز با قیمتی ارزان یکی از راهکارهای فروشندگان اصفهانی برای برتری بر سایر استان ها به حساب می آید در نقطه مقابل، استان هایی که تعداد فروشندگان کمتری را در خود مستقر کرده اند، با قیمت بالاتری محصولات خود را به فروش می رسانند.

· تنوع محصولات

گز آردی، گز لقمه‌ای، سوهان گزی، گز شکلاتی، گز انگبینی، گز کم‌کالری، گز پروبیوتیک، گز خرمایی و گز بدون قند تنها چند مثال کوچک از خلاقیت گز سازان اصفهانی است. تنوع محصولات در استان اصفهان بسیار بالا تر از سایر استان ها است و همین برتری در زمینه تنوع باعث افزایش محسوس فروش در این استان شده است. همچنین تنوع بالا در تولید گز و تلفیق آن با صنعت، باعث هموار شدن راه های صادرات این محصول و فروش گز با قیمتی ارزان به کشورهای آسیایی و اروپایی می باشد.

فروش گز با قیمتی ارزان در قالب بسته بندی های شکیلفروش گز با قیمتی ارزان در قالب بسته بندی های شکیل

با در نظر گرفتن تمام معیارهای موجود، اصفهان با در اختیار داشتن بالاترین کیفیت در میان سایر استان های ایران، انتخاب مناسبی برای فروش گز با قیمتی ارزان است. اگر با خواندن نکات بالا تصمیم به خرید گز از شهر نصف جهان را گرفتید، فقط کافی است از محل کار و حتی منزل خود، این شیرینی لذیذ را از آرتاگز بخواهید.

 

 

محصولات مرتبط:

گز آردی ۴۲ درصد پسته ای ویژه

گز ۱۸ درصد پسته ای میوه ای

 

مقالات مرتبط:

فروش آنلاین گز را با آرتا گز تجربه کنید

فروش گز ۷۰ درصد | مرکز فروش انواع گز درجه یک

 

مارادراینستاگرام دنبال کنید.

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 منهای پنج =

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133758522
شماره تلفن ثابت:
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید