شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 منهای هفت =

بازار گز اصفهان | فروش اینترنتی گز مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار گز اصفهان | فروش اینترنتی بهترین کیفیتمزایای اینترنت برای فروشندگان گزهشت خاصیت گز اصفهان که آنرا خاص کرده استانتخاب صحیح گز مرغوب در بازار گز اصفهانتوجه به بسته بندی نشانه ارزش تولید کننده به محصولات خودتوجه به بهترین برند بازار گز اصفهانبزرگترین فروشگاه آنلاین گز در خدمت شماستارزانترین گز، بهترین قیمت، مستقیم از بازار گز اصفهاننوآوری در تولیدات و فروش عمده بهترین گز اصفهانتولید و فروش انواع گز صادراتی از طریق سایتگز بستنی، شیرین و به یاد ماندنیشیرینی لحظه ها، با گز مخلوط لقمه ای آردیخرید بدون واسطه و سرعت در انتخاب از بازار گز اصفهان
[sc name="contact-post"]

بازار گز اصفهان انباشته از انواع نام ها و برندهای مختلف است که شما را در انتخاب و خرید بهترین گز با کیفیت عالی سردرگم میکند، ما در این مجموعه با فروش اینترنتی انواع گز مرغوب، حق انتخاب بیشتر و ریسک کمتر را برای شما به ارمغان آورده ایم.

بازار گز اصفهان | فروش اینترنتی بهترین کیفیت

فروش اینترنتی انواع محصولات امری اجتناب ناپذیر در زمان حال است. با استفاده از اینترنت و تاسیس فروشگاه های اینترنتی دنیای تجارت و کسب و کار وارد مرحله جدیدی شد. به این ترتیب که تغییری بزرگ در نحوه خرید و مصرف بوجود آورده است.
خریداران میتوانند در این فضا به جستجو بپردازند و با مقایسه انواع تولیدات از برندهای دیگر به تصمیم نهائی برای خرید با اطمینان بیشتر دست پیدا کنند.
انواع محصولات و تولیدات در این فضا عرضه میشود و مستقیم با تولید کننده میتوانید در ارتباط باشید.
در بازار گز اصفهان، تولیدات بسیاری از  کارخانجات با کیفیت و درجه بندی های متغیر و قیمت های مناسب، بدون واسطه عرضه و به فروش میرسد. استفاده از این ابزار برای خرید در سرتاسر دنیا رواج پیدا کرده و انواع محصولات را میتوان به سادگی و با صرف وقت کم پیدا کرد.

بازار گز اصفهان

مزایای اینترنت برای فروشندگان گز

در آینده ای نه چندان دور بنظر میرسد فروشگاه های فیزیکی با انواع تزئینات و دکور و پرسنل آموزش دیده و حقوق و مزایای آنها، هزینه های احداث فروشگاه و انواع هزینه های مالیات و عوارض، همه حذف خواهند شد و بجای آنها انواع فروشگاه های اینترنتی بر بستر فضای مجازی رشد خواهد کرد.
به این ترتیب فاصله میان خریداران و فروشندگان محصولات به حداقل میرسد و میان آنها تنها چند کلیک ساده تا ارتباط فاصله خواهد بود.
در بازار گز اصفهان، حذف واسطه ها عامل موثری در تعدیل قیمت انواع گز خواهد بود و خریداران میتوانند بطور مستقیم با تولید کننده بر سر مقدار و قیمت به توافق دست یابند.

با استفاده از فضای اینترنت، فروشندگان هم خیالشان راحت خواهد بود، از این جهت که با خریدار واقعی در ارتباط هستند و میتوانند میزان تولید و خرید مواد اولیه را بر اساس آن برنامه ریزی کنند.

هشت خاصیت گز اصفهان که آنرا خاص کرده است

  1. در تولید تمامی شیرینی‌ها روغن نقش محوری را دارد اما در گز از روغن غیر طبیعی استفاده نمی‌شود.
  2. در تولید انواع گز و در ترکیب مواد اولیه، از آرد گندم یا برنج استفاده نمی‌شود. البته در فرآیند پخت گز و فرم دهی مقداری ناچیز آرد به کار می‌رود.
  3. در گز از نشاسته استفاده نمی‌شود.
  4. در گز از هیچ ماده شیمیایی به‌عنوان فرم دهنده، محافظت‌کننده یا رنگ و طعم‌دهنده استفاده نمی‌شود.
  5. گز تنها شیرینی است که در ترکیب آن از شیره ترنجبین و یا شیرخشت و یا گزانگبین استفاده می‌شود.
  6. گز از نظر زمانی طولانی‌ترین پروسه تولید را دارد.
  7. گز به علت دارا بودن مقادیر قابل ‌توجه سفیده تخم‌ مرغ سرشار از منابع پروتئینی است.
  8. گز به علت دارا بودن درصد قابل‌ توجهی مغزهای مفید از جمله پسته و بادام سرشار از مواد آلی و مفید برای بدن است.

فروش گز مرغوب

انتخاب صحیح گز مرغوب در بازار گز اصفهان

گز علاوه بر طعم و مزه باید نرم و دارای درصد رطوبت بهینه باشد.
برای این منظور استفاده از مواد اولیه با کیفیت اهمیت فراوانی دارد. همچنین استفاده از شیرینی طبیعی و انگبین ها و مغزهای خوراکی بر ازرش غذایی آن می افزاید.
استفاده از شیرین کننده های مصنوعی مانعی ندارد، اما حداکثر مجاز آن بر اساس ابلاغیه های بهداشت باید رعایت شود.
استفاده از مغزهای تازه طعم مطبوعی به گز می بخشد و سفیده تخم مرغ منبع پروتئین این ماده غذایی به شمار می رود که آن را به همراه چاشنی های مشخصی به مواد اولیه اضافه می کنند تا خمیر گز را آماده کنند.

ارزش تغذیه ای گز، بر اساس مواد اولیه به کار رفته در آن قابل سنجش است. در بازار گز اصفهان به ما اعتماد کنید و خرید خود را تضمین نمایید.

توجه به بسته بندی نشانه ارزش تولید کننده به محصولات خود

گز، خوراکی سنتی ایرانی در بازار گز اصفهان است که برای پذیرایی و ارائه آن برای سوغات و هدیه بین  ایرانیان گرامی بسیار مرسوم است.
شکل ظاهری و نوع بسته بندی برای دادن هدیه و سوغات بیشتر مورد توجه است. امروزه اغلب گزها در جعبه های خاتم کاری سنتی و یا بسته بندی های شکیل به بازارعرضه می شوند.
علاوه بر شکل ظاهری و پروسه تولید گز، سلامت مواد اولیه و ارزش غذایی آن، فرآیند برش زدن و بسته بندی نیز بسیار حائز اهمیت است. استفاده از دستگاه های استریل برش اتوماتیک بر سلامت و کیفیت محصول می افزاید و بسیار بهتر از روش سنتی است.
وقتی خمیر پخته شده گز تهیه شد وارد دستگاه مخصوص میشود، با برش های طولی و عرضی در اندازه های مشخص قطعه بندی می شود. پس از آن در بسته بندی مخصوص به خود قرار گرفته و به بازار عرضه می شود.

[sc name="contact-post"]

خرید گز آردی اصفهان

توجه به بهترین برند بازار گز اصفهان

پیشنهاد ما در انتخاب و خرید انواع گز این است که، بهتر است از گزهای با بسته بندی بهداشتی و پلمپ شده استفاده کنید و ترجیحا برای مصرف گز فله خریداری نکنید، چرا که اغلب فاکتورهای بهداشتی در آن ها رعایت نشده است. ضمن اینکه خرید گز از برند معتبر خیال شما را از این بابت راحت می کند.
برند گز آرتای اصفهان، برند مدرن ایرانی است که از شهر اصفهان به سر تا سر بازار گز اصفهان ایران عزیز ارسال میگردد. سطح تقاضا و میزان رضایت مندی شما عزیزان موجب آن شده که بهترین کیفیت را به هموطنان عرضه کند.
بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت، حاصل توجه ما به ایرانیان دوست داشتنی است.

برای خرید گز می توانید به فروشگاه اینترنتی گز آرتا سری بزنید و از تنوع محصولات و قیمت های آنها شگفت زده شوید.

بزرگترین فروشگاه آنلاین گز در خدمت شماست

طی سالهای گذشته تعداد بسیار زیادی از فروشگاه های آنلاین بخاطر شرایط جدید و راهکارهای متنوع پا به عرصه وجود گذاشتند و در فضای اینترنت جا خوش کردند.
تولید کننده های گز در بازار اصفهان نیز از این فرصت استفاده کرده و با طراحی و بارگذاری سایت ها و فروشگاه های آنلاین فروش، اقدام به معرفی تولیدات و محصولات خود نموده اند.
در این میان شرکت صنایع غذائی آرتا با تولید محصولات شیرینی و گز سنتی و اصیل اصفهان نیز اقدامات لازم را در جهت تاسیس بزرگترین فروشگاه آنلاین گز انجام و آنرا برای استفاده عموم همطنان عزیز در اینترنت قرار داده است.

با مراجعه به سایت و فروشگاه آنلاین آرتا، حذف واسطه های فروش و امکان مقایسه و ثبت سفارش قبل از پرداخت را خواهید داشت. همچنین مشاوره های لازم و ضروری را نیز بدون محدودیت زمان و بصورت رایگان میگیرید.

خرید گز و سوهان گزی

ارزانترین گز، بهترین قیمت، مستقیم از بازار گز اصفهان

آیتمهای موثر در تعیین قیمت انواع گز بستگی مستقیم به انتخاب نوع گز، مغزهای موجود در آن، درصد و ترکیبات آنها و همچنین مقدار خرید شما دارد.
هنگام سفارش و خرید انواع گز از فروشگاه های آنلاین باید به نکات مهمی در باب کیفیت دقت داشته باشید زیرا در این نوع خرید دیدن و لمس محصول وجود ندارد و تنها به اتکای اعتبار فروشنده اقدامات لازم برای خرید صورت میگیرد.
محصول انتخابی شما باید از مواد اولیه با کیفیت و از بسته بندی مناسب برخوردار باشد تا بتواند ارزانترین قیمت را بخاطر حذف واسطه و کیفیت مواد اولیه را داشته باشد و از نظر استاندارد و بهداشت در سطح بالائی قرار داشته باشد زیرا بصورت مستقیم با سلامت مصرف کننده ها سروکار دارد.
استفاده از مواد افزودنی غیر سالم و مصنوعی در تولیدات و تغیبر رنگ میتواند گویای جنس بدون کیفیت و غیر استاندارد در بازار گز اصفهان باشد.

نوآوری در تولیدات و فروش عمده بهترین گز اصفهان

با تغییرات در مواد اولیه یا افزودن مواد جدید به گز برای تولید بهترین نوع آن، میتوان به محصول جدیدی دست یافت که تمام مشخصات و حتی برتر در طعم و متناسب با ذائقه افراد قابل عرضه در بازار باشد.
با توجه و تمرکز روی استانداردهای مختلف تولید، تحقیقات گسترده و حرکت های سازنده بسیاری در جهت ارتقای استاندارد و کیفیت محصولات گز اصفهان صورت داده شده است.
ما در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکرده ایم و با تجهیز و اختصاص آزمایشگاه مجهز و منحصر بفرد برای انجام آزمایشات و تست های مختلف روی انواع گز در پی رسیدن به نتیجه دلخواه هستیم.
برای خرید کلی گز و شیرینی سنتی اصفهان که کاملا بر اساس اصل اعتماد بنا شده است، می توانید نوع انتخابی خود را مشخص کنید تا بقیه مراحل خرید بر اساس دستور العملهای ایزو . مدیریت کیفیت صورت گیرد.

بهترین انواع گز در بازار

تولید و فروش انواع گز صادراتی از طریق سایت

به لطف گسترش فضای مجازی شاهد افزایش شناخت و محبوبیت گز در کشورهای همسایه و صادرات گز اصفهان به آنها هستیم که می توان با نوآوری در تولید و به روز رسانی طعم های جدید مطابق سلیقه و دائقه افراد، صادرات آنرا رونق بخشید.
شرکت صنایع غذائی آرتا با سالها تجربه در زمینه صادرات، آماده همکاری و عقد قرارداد با شرکت های بازرگانی و تاجران معتبر داخلی و خارجی به منظور صادرات محصولات اصیل اصفهان از طریق برقراری ارتباط مستمر می باشد.
امروزه تجارت الکترونیک و استفاده از فضای اینترنت در کشور و جهان رواج پیدا کرده‌ است و اغلب خرید ها و پرداخت ها به وسیله ابزارهای پرداخت الکترونیک قابل انجام است.

خرید اینترنتی در کشور روز به روز متحول، به صرفه تر و مناسبتر از گذشته شده و اجازه مقایسه قیمت و کیفیت را به مصرف‌ کنندگان خرد و یا عمده  می‌دهد.

گز بستنی، شیرین و به یاد ماندنی

انواع بستنی را در فصل گرما و تابستان برای رهائی از حرارت و گرمای طاقت فرسا استفاده کرده ایم. لحظه های گرم را با خوردن انواع بستنی سپری کرده ایم. اما ترکیب بستنی و گز را می توان به عنوان تجربه جدید و طعمی بیاد ماندنی در دورهمی های خانوادگی و مجالس شادی هم استفاده کرد.
بستنی چوبی، اسکوپی و کاسه ای و نانی در طعم ها و اشکال مختلف همه جا پیدا میشوند و حتی خوراکی های ترکیبی خوشمزه مثل کیک بستنی، معجون و شیک های متنوع هم هستند، اما گز به همراه بستنی طرفداران خودش را دارد.
هیچ شیرینی مثل طعم یک گز بستنی مغزدار به همراه عطر و طعم زعفران و گلاب نیست. ترکیب گز مغز دار با انواع بستنی سنتی ایرانی را میتوانید در همه فصل های سال و حتی در خانه درست کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

بهترین مارک گز بادامی

شیرینی لحظه ها، با گز مخلوط لقمه ای آردی

تولید گز مخلوط آردی یکی از اصلی ترین هنرهای قنادی های اصفهان و معروفترین سوغات شهر اصفهان است و شاید بتوان جزو مهم ترین سوغات این شهر در کنار صنایع دستی و در سبد خرید گردشگران و مسافران از آن نام برد.
از انواع گز تولید شده می توان به گز مخلوط لقمه ای آردی اشاره نمود که قدمت تولید اولیه این محصول بیش از چند قرن است. در طول سالیان گذشته، ابزار و روش های تولید گز با ورود تکنولوژی های جدید متحول شده است،
بطوریکه امروزه شاهد عدم دخالت دست در ساخت، تولید و بسته بندی گز و حذف بخشی از نیروی انسانی در تولید هستیم.
دستگاه های بسته بندی گز لقمه ای آردی، با تولید انبوه و متنوع، که تنوع در آن تاثیر به سزایی در بالا بردن سطح کیفی و میزان فروش، هم برای مصرف در داخل و هم در جهت صادرات داشته است.

گز پسته و بادام

خرید بدون واسطه و سرعت در انتخاب از بازار گز اصفهان

جستجوی سریع و آسان در میان انواع تولیدات اصفهان نظیر گز لقمه‌ای، گز آردی، گز سکه‌ای، گز شکلاتی، گز بدون قند، گز پروبیوتیک، گز غنی‌شده، گز خرمایی، گز کادویی و هدیه، گز بدون شکر و کم‌کالری، گز پسته‌ای، گز بادامی، گز فندقی، گز گردویی، گز مخلوط، گز انگبینی و ممتاز سفارشی و خرید گز عمده‌ از مزایای فروش آنلاین در بازار گز اصفهان می‌باشد.
همچنین وجود انواع محصولات سنتی و اصیل قم از قبیل حلوای قم، سوهان گزی، سوهان پسته ای، سوهان بادامی، سوهان حبه ای، سوهان کنجدی و بسیاری دیگر از انواع آنها را میتوانید در فروشگاه آنلاین ما جستجو کرده و ببینید.

فروش بدون واسطه و تاثیر این آیتم در قیمت ها میتواند کمک خوبی برای صرفه جوئی در مسائل اقتصادی و سود دهی شما محسوب شود.

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 3 =
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *