گز آرتا

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 5 =

بهترین گز آردی کارخانه های تولیدی اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه های تولیدی بهترین گز آردی اصفهانگز معجون انرژی زا با خواص بسیارشرایط فروش بهترین گز آردی درب کارخانه تغییر کردراهنمای خرید گز بر اساس نوع تولیدقیمت گز آردی در بهترین کارخانه اصفهانانواع گز آردی سفارشی و درصد مغزهای آنبهترین گز آردی چگونه تولید و بسته بندی میشود؟خرید مستقیم و بدون واسطه از بهترین کارخانهقیمت بهترین برند گزدفتر فروش مستقل بهترین گز اصفهانقدیمی‌ترین چهره‌ تولید گز اصفهان چه کسی است؟فروشگاه اینترنتی گز و پولکیبهترین نوع گز را ا کجا بخرم؟

بهترین گز آردی یکی از تولیداتی است که سابقه تولید آن به سال های بسیار دور میرسد و کارخانه های تولیدی اصفهان این محصول لذیذ را به تمام نقاط کشور ارسال می کنند. گز آردی درجه یک دارای ماندگاری بالاتر و عمر نگهداری آن بیشتر از نمونه های دیگر است. در این محتوا شما را با اطلاعاتی در خصوص قیمت و شرایط فروش بیشتر آشنا می کنیم.

کارخانه های تولیدی بهترین گز آردی اصفهان

اصفهان با قدمت بسیار، در ساخت و تولید انواع شیرینیجات و تنقلات نیز سابقه طولانی دارد. از روزی که تولیدات شیرینی در اصفهان به نقاط دیگر ارسال و تحت نام گز مشهور شد، تولید کنندگان و افرادی بسیاری را به آموختن و تولید این محصول لذیذ وادار و ابتکار در تولید را به تعداد آدمهای درگیر افزایش داد.
بهترین گز آردی یکی از این تولیدات است که سابقه تولید آن به بیش از چند صد سال میرسد. مواد اولیه ای که در تولید انواع گز بکار میروند برای اینکه بتوانند در برخی شرایط ماندگار تر و عمر نگهداری آنها افزایش داشته باشد نیاز به لایه ای است که این وظیفه را بعهده بگیرد.
آرد استفاده شده برای نگهداری گز استفاده میشود که در جعبه های مختلف این وظیفه را بخوبی انجام میدهد و کارخانه های تولیدی با استفاده از آرد سفید مشهور به سه صفر، برای این منظور بهره میبرند.

بهترین گز موجود در بازار

گز معجون انرژی زا با خواص بسیار

پودر سفیده تخم مرغ به تنهائی دارای ارزش غذائی بسیاری برای بدن است. این ماده اولیه با داشتن انواع پروتئینهای مفید برای بدن، قادر است تا عضلات ورزشکاران را به عنوان یک مکمل بسیار قوی ساخته و در رفع دردهای ناشی از وزنه های سنگین کمک کند.
دانه های خوراکی و مغزهای موجود در انواع بهترین گز آردی نیز پایه و اساس هر معجونی است که در بازار به وفور از آنها یافت میشود.
مغزهای پسته، بادام، فندق و گردو که در فواید و خواص آنها بسیار گفته اند، برای هر کسی استفاده از آن لازم است و همراه شدن این دانه ها با گز، بعنوان بمب انرژی در میان مصرف کنندگان جای دارد.
خوردن یکعدد از لقمه های گز میتواند انرژی مورد نیاز بدن را برای یک روز کامل تامین نماید و در رفع استرس و خستگی ناشی از کار نیز موثر واقع شود.

شرایط فروش بهترین گز آردی درب کارخانه تغییر کرد

فروش گز همیشه تحت عناوین و مقررات خاصی که از جانب تولید کننده اعلام میگردد انجام میشود.
شرایط اعلام شده از جانب آنها در روزها و فصلهای مختلف میتواند تغییر کند و برای یکدوره خاص در نظر گرفته شود.
عنوانهائی مانند فروش فوق العاده، فروش ویژه، فروش مستقیم و غیره از این حالت منتج شده است.
با نزدیک شدن به جشنهای بزرگ در ماههای آینده و پایان فصل پائیز، به همین مناسبت فروشگاه آرتا در جهت رفاه حال هموطنان و برای مشارکت در پذیرائی آنها با محصولات گز اصفهان و سوهان قم، شرایط فروش درب کارخانه خود را تغییر داده است.
برای اطلاع از شرایط فروش جدید و مستقیم از درب کارخانه و نحوه ارسال سفارشات به آدرس اعلام شده باید با دفتر فروش آرتای اصفهان هماهنگ کنید.
کلیه محصولات با شرایط جدید قابل فروش است و قیمت آنها را در جهت استفاده خریداران گرامی تعدیل نموده است.

بهترین گز آردی

راهنمای خرید گز بر اساس نوع تولید

انواع مختلف گز در کارخانه های اصفهان و شهرهای اطراف تولید میشود. با نگاهی به لیست این تولیدات، انتخاب بسیار سخت و تا حدودی همه گیر است.
اما برای اینکه بهترین انتخاب را در میان تولیدات داشته باشیم نیاز به شاخص و یا راهنمائی برای انتخاب داریم.
باید بدانیم که انواع گز تولید شده در اصفهان همگی از یک دستور پیروی میکنند. همه تولید کنندگان از پودر سفیده تخم مرغ و مواد اولیه دیگر برای این منظور بهره میبرند، اما چرا اینهمه تفاوت در بین تولیدات وجود دارد؟
کیفیت مواد اولیه در امر تولید بسیار مهم است و در مرحله بعد استفاده از طعم دهنده های طبیعی و در نهایت مغزها در این رتبه بندی دخالت مستقیم دارند.
بنظر کارشناسان ما در آرتا، بهترین انتخاب نیاز به مشاهده و مقایسه دارد و چشیدن مزه و طعم واقعی گز را باید در آرتا گز ببینید.

قیمت گز آردی در بهترین کارخانه اصفهان

اصفهان، شهر چهار باغ و نقش جهان، شهر عالی قاپو و سی و سه پل، با همان اصالت و فرهنگ ایرانی، اما این بار در فضایی متفاوت، ما انگبین خالص از طبیعت را با شیرینی اصیل اصفهان و معجونی خاطره انگیز با طعمی به شیرینی لحظه های زندگی ساختیم تا میزبان منازل شما در لحظات شاد باشیم.
شرکت ما با سابقه ای طولانی و در خور توجه، در فضایی شایسته پذیرائی شما،  انواع محصولات گز و سوهان را که با استفاده از مواد طبیعی و سالم تولید می شود میزبان شما خواهد بود تا از این تولیدات استفاده نمایید.
بهترین گز آردی تنها یکی از تولیدات ماست که تمام مراحل تولید آن با رعایت اصول بهداشتی و زیر نظر واحد کنترل کیفیت، تولید و در بسته بندیهای مختلف به فروش میرسد. برای دریافت لیست قیمت انواع گز آردی یک تماس با دفتر اصلی فروش کافیست.

بهترین نوع گز آردی

انواع گز آردی سفارشی و درصد مغزهای آن

به طور کلی رتبه بیشترین تولید گز آردی به دو نوع پسته ای و بادامی اختصاص دارد، بطوریکه هر کدام بر اساس درصد مغز پسته یا بادام بکار رفته در آن تقسیم می شود. مثلا گز آردی ۱٠ درصد، ۱۸ درصد، ۲۸ درصد و بهترین گز آردی سفارشی.
تولید گز آردی سفارشی بر پایه سفارش و سلیقه خریداران تولید می شود و میزان مغز پسته یا بادام آن ممکن است تا ۴٠ درصد برسد.
قابل ذکر است که کیفیت و خوش طعمی گز بیشتر به انگبین و ترکیبات آن بستگی دارد و استفاده از انواع مغزها به منظور تقویت و افزایش ارزش غذائی آن است. بطور سنتی و تجربه فروشندگان قدیمی از گذشته معمول بوده است که کاربرد بیش از ۳۰ درصد وزنی مغز در تولید گز را جایز نمی دانستند، اما گزهای سفارشی مشتریهای خود را دارد و با تولید درصدهای بالا چیزی از ارزش آن نمی کاهد.

بهترین گز آردی چگونه تولید و بسته بندی میشود؟

در جعبه های مخصوص برای گز آردی، از آرد بدون سبوس استفاده می شود، به این ترتیب که ابتدا مقدار مشخصی آرد ته جعبه ریخته می شود تا یک لایه را شکل دهد و یک ردیف از لقمه های گز که معمولا دایره ای شکل است چیده شده و روی آن را مجددا با آرد پوشش می دهند تا تمام سطح یکنواخت و در آرد پنهان گردد.
سپس یک ردیف دیگر به همان ترتیب اضافه شده و مجددا با لایه ای از آرد پوشانده شده و بسته بندی می گردد.
قرار دادن لقمه های بهترین گز آردی در آرد، برای دو منظور صورت می گیرد، یکی جلوگیری از چسبیدن لقمه های گز به هم و دوم، گز چیده شده در جعبه بوی مطبوع خود را از دست نمی دهد و همچنان مانند روز اول می تواند کیفیت، طعم و تازگی خود را حفظ نماید.

خرید مستقیم و بدون واسطه از بهترین کارخانه

شما می توانید با مراجعه به سایت و دیدار از تصاویر و مشخصات نمونه های تولیدی و لیستی از قیمت آنها در اختیار داشته باشید.
در نهایت با ارتباط با دفتر فروش و یا مستقیم از کارخانه، خرید خود را با اطمینان انجام دهید.
خرید شما در بسته بندی های منظم و کاملاً اصولی حمل و به دست شما خواهد رسید.
با فراگیری اینترنت در همه نقاط کشور و استفاده شرکت آرتا از سایت و شبکه های اجتماعی موجود در کشور، به راحتی با مراجعه به سایت و یا یکی از این شبکه ها، دریافت اطلاعات لازم و کافی از میزان تولید، نحوه ارسال، قیمت های محصولات و اطلاعات مورد نیاز خود را قبل از خرید بدست آورده و با دیگر محصولات از تولید کنندگان و برند های دیگر مقایسه و اقدام نمائید. اطمینان و کیفیت را بصورت توام تجربه و به دوستان خود معرفی کنید.

قیمت بهترین برند گز

در معتبرترین مرکز فروش بهترین گز آردی اصفهان، به راحتی انتخاب خود را انجام خواهید داد و محصول را در محل  و بدون فوت وقت تحویل میگیرید.
بهترین و با کیفیت ترین محصولات گز سنتی و اصیل اصفهان، در انواع ساده و آردی، مغز دار و با درصد های متغیر و قابل سفارشی سازی به همراه بسیاری از انواع سوهان و شیرینی های استان قم در حال حاضر در محل فروشگاه آرتا به خریداران عرضه می گردد.
کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه آرتا، با حضور افراد با تجربه و ماشین آلات پیشرفته، تولید و بسته بندی میگردد.
به منظور پاسخگوئی سریع و راحت؛ همچنین مقایسه میان تولیدات گز و پولکی اصفهان و محصولات سوهان قم و برای ارائه خدمات شایسته به مشتریان گرامی؛ بهترین فروشگاه در اصفهان، بالاترین تنوع محصولات و مناسبترین قیمت انواع گز را برای حضور شما سالهاست که راه اندازی کرده است.

قیمت گز مرغوب اصفهان

دفتر فروش مستقل بهترین گز اصفهان

شرکت آرتا با اختصاص کد مخصوص به نمایندگی های خود و همچنین ایجاد دفاتر مستقل، برای فروش انواع تولیدات گز و شیرینی اصفهان، شما را در امر انتخاب بهترین نمونه و با قیمت مناسب یاری نموده و از این بابت راهنمائی های لازم را برای حضور شما در این دفاتر و نمایندگیها انجام میدهد.
برای خرید بهترین گز آردی و مخلوط و انواع آن بطور مستقیم از دفتر فروش مستقل در شهرستانها و یا نمایندگی های سراسر ایران، می توانید مراجعه و خرید خود را با اطمینان به انجام برسانید.
در مرکز تولید انواع گز و پولکی اصل اصفهان، با درصد مغزهای متنوع و مخلوطی از این گزها توانسته ایم توجه طیف وسیعی از مصرف کنندگان همیشگی محصولات سنتی اصفهان را، با تولید بهترین و با کیفیت ترینها به خود جلب نماییم.

قدیمی‌ترین چهره‌ تولید گز اصفهان چه کسی است؟

یکی از قدیمی‌ترین چهره‌های تولید گز در اصفهان، حاج میرزا حسین محسن زاده کرمانی موسس گز کرمانی است.
آنطور که در باب این تولید کننده به یادگار مانده، تاریخ ورود او به این کار به زمان قاجار باز می‌گردد.
شاید او هرگز فکر نمی‌کرد زمانی گز تولیدی او  فروش اینترنتی هم داشته باشد و مشتریانی از سر تا سر جهانی را شیفته و دلبسته خود کند.
گز کرمانی که بیش از صد سال عمر دارد. لازم به ذکر است که در برخی منابع اولین تولید کننده گز را فردی به نام محمد علی شکرچیان در اصفهان معرفی کرده اند.
بر اساس گفته‌های مورخین، بهترین گز اصفهان از زمان صفویه و همزمان با شکوفا شدن مجدد هنر و فرهنگ ایرانی در اصفهان به‌ وجود آمده‌ است.
آنچه مسلم است این که گز اصفهان مرغوب ‌ترین نوع گز در ایران و جهان است و قدمتی بیش از ۴۵۰ سال دارد.

فروش مستقیم بهترین گز آردی از کارخانه

فروشگاه اینترنتی گز و پولکی

در واقع می توان گفت پولکی نوعی آبنبات مخصوص می باشد که به خاطر شباهت آن به سکه، در زمان گذشته به آبنبات پولکی معروف، ولی به مرور زمان این اصطلاح کوتاه شده و به پولکی تبدیل شده است.
انواع پولکی نسبت به قند عوارض کمتری دارد و برای سلامتی دندان تا وقتی جویده نشود مضر نیست. پولکی میتواند انواع مختلفی داشته باشد و با طعم ها و رنگ های مختلف و بهداشتی که افراد بنا بر سلیقه خود آن را نتخاب میکنند مورد استفاده قرار گیرد که معمولاً آن را با چای مصرف می کنند و به باور عموم به علت شیرینی کمتر، برای بدن زیان‌ آور نیست.
یکی از مواد افزودنی مجاز برای طعم دهی و متفاوت کردن آن مانند پودر نارگیل، مغز پسته، زرشک، مغز بادام، لیمو‌ترش یا لیمو‌امانی خرد شده، زعفران و وانیل استفاده می شود.

بهترین نوع گز را ا کجا بخرم؟

همواره برای خرید انواع محصولات نیاز است که مراکز تولید و فروش آن ها را شناسایی کنیم. کارخانه های تولید گز اصفهان هم در این ردیف قرار دارند.
به علت تنوع تولیدات و حجم محصولات ممکن است در هنگام خرید بهترین گز آردی دچار سردرگمی شوید چرا که به برندها و نام های مختلف بر می خورید.
برای دریافت هر گونه اطلاعات از انواع محصولات و نحوه فروش و قیمت انواع سوهان، سوهان گزی و گز و پولکی کافی است که با واحد فروش آرتا  گز تماس بگیرید.
همواره بهترین پیشنهادات و ایجاد لحظات شاد و لذت بخش و دلپذیر را با شما به شما اشتراک گذارده و همراه شما خواهیم بود.

مجتبی صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز و سوهان تازه اصفهان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • هفت + 5 =

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133758522
شماره تلفن ثابت:
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید